GDAR

Monitoring, telewizja przemysłowa

Gdańsk, Potęgowska 8

Łukasz - ocena (1) Bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do Klienta. Szybko i sprawnie... Łukasz DCT - opinia (1) Firma GDAR stworzyła dla nas system przeciwpożarowy. Ich usługi zostały nam... DCT Wspólnota Mieszkaniowa - opinia (1) Bardzo dobra jakość usług. Ogromną zaletą jest pełen profesjonalizm i... Wspólnota Mieszkaniowa
kamery (1) Z pełną odpowiedzialnością Polecam firmę GDAR, jako rzetelnego i... Dotrzymali danego słowa (1) Kupowaliśmy zestaw monitoringu HikVision w firmie GDAR, tak jak nas... Pac!o Kamery i oświetlenie (1) Firma szybko i sprawnie wykonała wszystkie prace. Polecam Pucio Profesjonalna ekipa (1) Instalacja kamer na obiekcie przemysłowym. Wszystko bardzo dobrze... stocznia Profesjonalne usługi (1) Zaskakująco profesjonalna firma. Przywykłem do beznadziejnych instalatorów, a... duża firma Polecam (1) Na prawdę dobra ekipa. Prace zostały wykonane bardzo profesjonalnie. Widać,... Zadowolony Szybko - sprawnie (1) Polecamy ich usługi. Jesteśmy mile zaskoczeni jakością świadczonych usług.... w!n Polecam (1) Firma instalowała u nas kamery. Z całą pewnością należą jej się najlepsze... Mieszkaniec Świetna firma (1) Jestem zadowolony z usług firmy, Panowie fachowo doradzili, wysłuchali i... Mężczyzna POLECAM (1) Firma modernizowała u nas kamery. Wymiana przebiegła szybko i sprawnie. klient POLECAM (1) Są na prawdę świetni. Szybko i sprawnie zainstalowali kamery. Polecam ich... P!cio Kamery - osiedle (1) Bardzo dobra firma. Szybki montaż, profesjonalna obsługa. Z przyjemnością ich... Zielone Kamery (1) Firma jest lojalna, uczciwa,panowie są bardzo mili i dobrze wykonują swoją... vllogostic Świetna firma (1) Jako Wspólnota Mieszkaniowa jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy GDAR. Po... AURA Polecam - są świetni (1) Firma wykonała u nas zabezpieczenie hali magazynowej i części biurowej.... 7R Zadowolony (1) Firma wykonała u mnie w domu alarm. System działa bez zarzutu. Szczerze polecam Zadowolony