Zacznę od tego, że zapisując się na kurs słysząc od znajomych, którzy uczyli się w innych szkołach jazdy "odpuść sobie tą teorię, 30 godzin nudy" itp nie wiedziałam czego mogę się spodziewać, ale już po pierwszych 10 minutach teorii z Panem Adamem byłam zadowolona, teoria prowadzona jasno, dokładnie a przede wszystkim w miłej atmosferze, było tak wspaniale, że nie opuściłam ani jednej godziny :D. Następnie jazdy Z NAJWSPANIALSZYM INSTRUKTOREM NA ŚWIECIE- ŁUKASZ ! Bez niego w dniu dzisiejszym nie zdałabym na pewno egzaminu ! Każdego dnia nie mogłam się doczekać kolejnych jazd z tym pełnym poczucia humoru i sympatycznym instruktorem :D. Nigdy nie widziałam tak opanowanego i wyrozumiałego człowieka jak on (w szczególności, że do mojej osoby trzeba mieć wielkie opanowanie i wyrozumiałości :D ) ! Wiedząc że dziś zdałam egzamin, ze łzami w oczach staram się pogodzić z myślą, że już nie będę mogła jeździć z Łukaszem ELKĄ, śmiać się i uczyć jednocześnie. Na pewno będzie tego brakowało, już brakuje, ale wspomnienia z przygody z GDprawko bardzo pozytywne i nie zapomniane ! I bardzo dziękuję Łukaszowi za to ile pracy, serca i zaangażowania wkłada w każdą naukę i jazdę z kursantami :D! POLECAM