Masters - opinia (1) Trafiłem tam z polecania kolegi. Potrzebowałem roweru wyścigowego. Po... Masters Katarzyna - opinia (1) Super polecam. Wszystko na wysokim poziomie. Katarzyna Rafał - opinia (1) Super serwis, doradzi, dobierze odpowiednie rozwiązania. Szybka realizacja. Rafał
w - opinia (1) Bardzo miła obsługa. Pan Mateusz potrafi doradzić i odpowiedzieć na... w Zadowolona klientka - opinia (1) Najlepszy serwis i sklep rowerowy w Trojmiescie :) właściciel profesjonalny i... Zadowolona klientka Gogogoo - opinia (1) Mateusz mega robota!!!!! Pełen profesjonalizm, mega indywidualne podejście do... Gogogoo SL - opinia (1) Bardzo dobry serwis rowerowy. Kolejny rok z rzędu robiłem tam przegląd mojej... SL BB - opinia (1) Swietna i pomocna obsługa - konkretnie i bez zbędnego gadania :) BB Polecam (1) Zdecydowanie polecam. W tej chwili giant w kategorii cena/jakość nie ma sobie... Maciek Zawiodłam się (2) Niestety pan już nie jest taki miły jak poprzednio opisujące komentarze. Sama... Wiola Bardzo dobry start (2) Punkt odkryłem niedawno, świetna lokalizacja dla mieszkańców Przymorza, Zaspy... Adam Zakup ślicznego damskiego roweru (1) Wymarzyłam sobie piękny, miejski rower z koszykiem i taki właśnie znalazłam w... Dameczka Serwis (1) Oddałem rower na serwis. Zostały wymienione linki, nasmarowany napęd, stery,... Adrian Pełna profeska (1) Zakup kilku rzeczy eksploatacyjnych do roweru. Darmowa pomoc przy odkręceniu... Siwy Super sklep (1) W czerwcu 2013 roku zakupiłem tutaj rowerek, był on zamawiany. Czekałem na... Michał Fajny serwis (1) I szybki. 15 minut i dętka wymieniona, napompowana, razem z robocizną - 22... winters Polecam, Bardzo profesjonalny sklep (1) Bardzo profesjonalny sklep i obsługa. Chyba jedyny sklep w Gdańsku... Tomek J Bardzo solidna wymiana prawej przerzutki (1) Po dzisiejszej wizycie w punkcie usługowym w sklepie muszę stwierdzić iż... Andrzej