Gosia - ocena (1) Doktor Szczodrak jest bardzo dobra. Polecam. Pełen profesjonalizm. Gosia Odradzam. Wykonano dziecku dodatkowy zabieg bez konsultacji z rodzicami! (2) Odradzam korzystanie z tego miejsca. Udaliśmy się do niego w celu usunięcia... Rafał Robert Jaromowski - bardzo polecam :) (3) Jestem bardzo zadowolona z zabiegu uswania 'osemki'. Pan Robert Jaromowski... Nat
Chirurg Stomatolog Robert Jaromowski Gdańska Spółdzielnia Lekarska (1) Super Lekarz to za mało powiedziane. Wczoraj tj. 20 maja 2015 r. Pan dr... Alicja Rynkowska dr Tomek- polecam! (1) muszę wyrazić swoją opinię bo dawno nie byłam tak zadowolona z wizyty u... ona Zdecydowanie polecam. (1) To już była 5 wizyta u Pana dr Jaromowskiego. Zdecydowanie polecam. Leczenie... M.S. Polecam w 100% A w szczególności tchórzom :-) (1) Pan dr za jednym znieczuleniem wyleczył mi siódemkę i wyrwał ósemkę. Jestem... M.S. Dr.Robert Jaromowski-bardzo dobry fachowiec (1) Ciepło POLECAM dr.Roberta Jaromowskiego-to wspaniały fachowiec i kulturalny... anusia Nic nie bolało (1) Polecam implanty - mimo inwazyjności zabiegu rzeczywiście nic nie bolało i... M.G.N Robert Jaromowski (1) Dzięki Panu Robertowi Jaromowskiego odzyskałam zaufanie do stomatologa. Jest... MONIKA Malgorzata Marczak-Gutowska (1) Rewelacyjna!!!Pani Malgorzata Marczak-Gutowska jest bardzo mila i... Darek ok:) (1) Ja polecam Panią Cwalinę!!! Czarna