GTBS sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy Pl. Kaszubskim 8.

Temat dostępny też na forum: Inwestycje i deweloperzy
Ta firma to jakaś mega ściema! Kontakt praktycznie niemożliwy - nie odbierają korespondencji (także urzędowej) a z danych zawartych w KRS wynika, że od lat nie składają sprawozdań finansowych.
Weryfikując natomiast informacje nt. tej spółki, wychodzi że to ta sama spółka, która pod koniec lat 90-siątych oszukała grubo ponad 100 osób pobierając wpłaty na budowę mieszkań w Rumi (ówczesne władze spółki wyłudziły wtedy od ludzi ponad milion złotych).
Jeszcze gorzej wygląda fakt, że obecnym prezesem tej spóły (przynajmniej tak wynika z KRS) jest właściciel jednej z gdyńskich agencji detektywistycznych a faktycznymi beneficjentami większości udziałów w niej są gdański adwokat i facet prowadzący w 3city na sporą skalę usługi w zakresie księgowości i podatków.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
No nie wierzę! To ta lipa jeszcze funkcjonuje? Przecież to firma, w której szychą w zarządzie był kiedyś pan Zdzisław K. (o nim też jest trochę popisane na forum). No ale skoro firma istnieje a teraz rządzą detektyw, adwokat i księgowy, to może jakiś kolejny wałek się szykuje.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po co komu spółka, która od lat nie funkcjonuje a tylko "wisi" w KRSie? W dodatku spółka z tak fatalną-kryminalną-historią? A jeśli jak piszesz - nie odbierają nawet korespondencji, to albo nagle pomarli albo kręcą jakieś wały. Proste jak drut.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może pokuraturę zainteresować zanim znowu kogoś przekręcą. Nie wiem czy to aktualna sprawa ale ta spółka miała kiedyś działkę gdzieś na Pojezierzu Drawskim (może to jest odpowiedź na pytanie po co nowym właścicielom taka spółka).
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do sądu rejestrowego zgłosić - oni teraz tam czyszczą KRS z tych podejrzanych - "nieaktywnych" - spółeczek. Sąd szybciutko zamknie temat.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0