Gabinet Kosmetyczny

Salony kosmetyczne

Gdynia, Janki Bryla 8B/12

Ilona - ocena (2) Chodzę do Pani Renatki od wielu lat na depilację i nie wyobrażam sobie pójść... Ilona Pozytywny (2) Jestem chyba na tym forum jedynym menem, ale po tylu latach chyba ok. 10... Arek wychodzę zawsze w pełni zadowolona! (2) Pełen profesjonalizm! Bardzo miła i fachowa obsługa. Wszystkie zabiegi... Stała klientka
pełna satysfakcja (1) Jestem zdziwiona, że ten salon nie ma ocen. Byłam w nim dwa lata temu na... Kasia Polecam (1) Korzystam z usług Pani Renaty od kilku lat i zawsze wracam. Gabinet... Jola Polecam (1) Gabinet polecam z czystym sumieniem na 100% ! Oferta bardzo szeroka, dla... Monika POLECAM! (1) Nigdy nie piszę komentarzy, ale w tym przypadku muszę postąpić inaczej. Panią... Demi Szczerze polecam!! (1) Szczerze polecam zabieg depilacji w tym gabinecie. Obsługa bardzo miła,... Basia gabinet jakich mało! polecam! (1) Fantastyczna obsługa! Panie są bardzo miłe i zaangażowane w wykonywane... Hania Relaks, odnowa i po wizycie usmiech na twarzy pieknej i zadowolonej klijentki :) (1) Od wielu lat chodzę do Pani Renatki i z czystym sumieniem mogę polecić... JB super! (1) Ten salon poleciła mi koleżanka i od dobrego roku już korzystam z usług pani... Karolina POLECAM !! (1) Jeżeli poszukujesz profesjonalnej porady,obsługi i relaksu w przytulnym... Kasia polecam gorąco :) (1) Panie są zawsze miłe i uśmiechnięte :) wszystkie zabiegi zawsze są wykonywane... Asia Ivy - opinia (1) bardzo miła i profesjonalna obsługa, Panie są sympatyczne i dbają o komfort... Ivy polecam !!!!!!!! (1) Pani Renata jest przesympatyczną osobą, każdy zabieg jest wykonywany z wielka... Jola Gorąco polecam (1) Z wielką przyjemnością wystawiam tak pozytywny komentarz!!!Esencja solidności... Magda polecam (1) polecam,jestem zadowolona z Pani Renaty,mila atmosfera,ogolnie warto pojsc i... Anita K serdecznie polecam (1) pełen profesjonalizm pani Renaty,duże zaangażowanie w swoją prace,świetne... grażyna Super! (2) Jestem bardzo zadowolona z usług, które wykonuje pani Renata. Pełen... Poziomka