Gorąco polecam (1) Piękne wnętrze to tylko przedsionek wspaniałego klimatu gabinetu jaki tutaj... Zadowolona klientka Warto odwiedzić to miejsce (1) Miałam przyjemność skorzystać z usług gabinetu, wspaniała obsługa, jestem... Agnieszka Gabinet kosmetyki profesjonalnej Małgorzata Tusk (1) Najlepszy gabinet kosmetyczny w którym byłam. Sila profesjonalizmu i... Iza
fantastyczna atmosfera (1) Jestem klientką tego gabinetu właściwie od początku jego istnienia i muszę... Agnieszka Pełen profesjonalizm!! (1) Gorąco polecam,naprawdę profesjonalny gabinet,czysciutko i bardzo miłe... Piekna Po prostu polecam! (1) Profesjonalne podejście do klienta, miła obsługa. A najważniejsze było to, że... Jagna Tez polecam! (1) Rowniez korzystam z niesomiwitych zdolnosi P.Małgosi i zawsze to mile... Dorota Z groupona (1) REWELACJA Dwie godziny minęły za szybko. Pani Małgorzata jest niesamowita.... Ania Brawo Pani Aniu! (1) Serdecznie polecam wizytę w tym gabinecie. Korzystałam z usługi w ramach... Zadowolona Pani Ania!!! (1) jestem zachwycona tym gabinetem. Cisza, spokój, relaksacyjna muzyka,... Paulina Rewelacja! (1) Gabinet jest po prostu cudowny! Bardzo ładny wystrój, sterylna czystość,... Aleksandra J. Moja Pani Gosia:-) (2) Co tu duzo mówić, jestem stałą klientką Pani Gosi, to prawdziwa... Stała klientka Luxus nie tylko w gabinecie (1) Jak juz poprzednio pisalam: profesjonalizm pod kazdym wzgledem w gabinecie... Grazyna DLA OSÓB SPRAGNIONYCH LUXUSU (1) Wystarczy raz odwiedzić to cudowne miejsce a będziecie tu wracać. Znamy... Kasia Raj na Ziemi (1) Jedyne miejsce,w którym zapominam o wszystkim...Wychodząc czuję się... aDa Jezeli Panstwo chcą się zrelaksować i poczuc obsluzonym bardzo profesjonalnie zapraszam do Pani Małgosi (1) Pani iMałgosia jest niezwykle ciepła i milą osoba, ma wspaniałe pomysły,... Agnieszka Sz. z Gdyni zdecydowanie polecam (1) Skorzystałam z usługi gabinetu i jestem baaaardzo zadowolona. Miła... maja super salon (1) takich salonów jak ten w tym kraju praktycznie nie ma. Tak fachowa i... AlisonH Rewelecja. (1) Bardzo profesjonalne podejście do klientki.Pani Małgosia to istny Anioł ,... zadowolona klientka Profesjonalnie i przytulnie (1) Najpierw o Pani Małgosi - to Ona tworzy ten klimat, jest niepoprawną... Basia