Gabinet Rehabilitacji i Masażu

Salony masażu Rehabilitacja

Gdańsk, gen. Charlesa de Gaulle 2A

Monika - opinia (1) Pełen profesjonalizm, gorąco polecam Monika Polecam bardzo (1) Miałem skręcenie stawy skokowego ponowne, stara kontuzja. Poszedłem do Pana... Kamil Wielki szacun :-) (1) Polecam każdemu! Ręce Pani Ani czynią cuda, dodają nadziei i pozytywu w... Anita Żabka
POLECAM! (1) Gorąco polecam gabinet! Niech Państwa nie zrazi drobna postura Pani Anny,... Paulina w 100% profesjonalizm (1) Pani Ania ma bardzo szeroką wiedzę z zakresu rehabilitacji, przed każdą... Monika K Polecam... (2) W zasadzie wszystko najważniejsze zostało już napisane (wcześniejsze opinie),... T.S. Rehabilitacja kręgosłupa (1) Ręce, a przede wszystkim wiedza Ani czynią cuda. Przeszłam już przez wielu... Marta Świetna masażystka i rehabilitantka (1) W gabinecie Ani jest po prostu... skutecznie. Anka potrafi zaradzić... Dana M SUPERRRRRRR......... (1) CHOĆ GABINET FUNKCJONUJE OD NIEDAWNA TO Z "USŁUG" ANI KORZYSTAM JUŻ DŁUGI... Asia Masaż - drenaż limfatyczny (1) Do gabinetu trafiłam przypadkowo z obrzękiem limfatycznym stopy. Drenaż... Kamila