Gabinet Weterynaryjny

Weterynarze

Gdańsk, Joachima Lelewela 23

Kociak z dachu - opinia (1) Ogólnie OK, Bardzo popularny i lubiany gabinet, a w związku z tym bardzo... Kociak z dachu Basia - opinia (1) Bardzo polecam, korzystam z tego gabinetu od wielu lat Basia jola - opinia (1) Chciałabym mieć takiego lekarza PK Pan Marcin to lekarz z sercem na dłoni ,... jola
Katarzyna - opinia (1) Wspaniali weterynarze cudowne podejście do zwierząt Katarzyna Doskonały lekarz (1) Pan doktor jest wspaniałym lekarzem. Doskonale rozumie się ze zwierzakami i z... Gosia Jeden z lepszych w tym"biznesie" (1) Uratował nasza kicie która była w stanie agonalnym... Przyjął bez... Prezes Jarosław Polecam szczerze (1) Super lekarz, wyjątkowy :-) Basia ocena bardzo dobra (1) empatyczna-bardzo dobra i rzetelna pomoc zwierzakom. Yaro Bouvier Pani doktor (1) Rewelacja! Ja byłam tak z wiekowa suczką, 15-letnia. Został na niej... Monika jednak są jeszcze ludzie... (1) Pan doktor to...człowiek po prostu, ktoś o wielkim sercu, który kocha... B.W. SPECJALISTA (1) Niedawno udałem się ze swoim pupikiem do doktora który odrazu mi doradzij i... Pawel Prawdziwy weterynarz!!!! Bdb diagnosta i chirurg (1) Polecam każdemu Pana dra Czernielewskiego. Bardzo dobry weterynarz, a miałam... Anna Nie polecam (1) Mój kot miał podejrzenie nowotworu, problem z nerkami. Przez kilka miesięcy... Smutna prawda. najlepszy! (1) Po każdej wizycie u pana doktora zazdroszczę moim kotom że ja nie znalazłam... Danuta prłny profesjonalizm (1) Korzystam z usług tego lekarza od ponad 25 lat. Świetne podejście do zwierząt... kasia