Zuza - ocena (1) Korzystam z pomocy Pana Damiana od lat, serdecznie polecam. Jest wspaniałym... Zuza Magda K-P - opinia (1) Jeśli do gabinetu bioterapii to tylko tylko tu. Polecam z całego serca Magda K-P Sandra Borchmann - opinia (1) Do Pana Damiana przychodzę raz na ruski rok, niestety ale jak już jestem po... Sandra Borchmann
Konrad - opinia (1) Polecam masaż u pana Mateusza, najlepszy masażysta u jakiego byłem!! Konrad Agnieszka - opinia (1) Pełen wachlarz usług, profesjonalizm. Cudowna atmosfera. Zabiegi dostosowane... Agnieszka AnastazJa - opinia (1) Dzisiaj miałam Szczęście przyjść na zabieg bioterapeutyczny do Pana Damiana.... AnastazJa Joanna Łosińska - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona ze spotkania z Panem Damianem.Wyszlam spokojna z... Joanna Łosińska Paulina Ku - opinia (2) Do tej pory korzystałam "jedynie" z usług i wiedzy Damiana i Agnieszki. Oboje... Paulina Ku B.Modrzejewska - opinia (2) Bardzo miła,profesjonalna obsługa.Wiele informacji.Polecam B.Modrzejewska Aga Gołąbek - opinia (1) Miejsce poprowadzone od A do Z. Przestrzeń przyjazna a Damian i Agnieszka to... Aga Gołąbek Ania - opinia (2) Pan Damian jak nikt inny daje wiarę w lepsze jutro leczy ciało i dusze... Ania Magda K-P - opinia (1) Profesjonalizm, powołanie, prawdziwość. Bioenergoterapeuta z powołania.... Magda K-P Malgorzata Waszkiewicz - opinia (2) Polecam serdecznie! Po pierwszej wizycie u pana Damiana, wyszlam z mega... Malgorzata Waszkiewicz Karolina - opinia (2) Tutaj leczę ciało i duszę w atmosferze, która daje poczucie komfortu i... Karolina Ewa - opinia (2) Z całego serca polecam. W styczniu, dzięki radom Pana Damiana, wampir... Ewa Izabela - opinia (1) To miejsce, do którego pragniesz wracać. Przede wszystkim otrzymałam pomoc... Izabela Katarzyna Augustyniak - opinia (1) Gorąco polecam. Jeżeli szukać pomocy u bioenergoterapeuty- to tylko u Pana... Katarzyna Augustyniak Katarzyna Ćwiklińska - opinia (1) Wspaniali Ludzie ! Cudowna atmosfera ! Kochają to co robią, a wiadomo- są... Katarzyna Ćwiklińska L.L - opinia (1) Warto!!!! Zawsze stawia mnie do pionu L.L Danuta - opinia (1) Pan Damian to człowiek o wielkim sercu i dobroci, bardzo cierpliwy.... Danuta