Koniecznie polecam (1) Koniecznie polecam W maju miałam umówioną pierwszą wizytę u Dr Żurek. Od... Gosia opinia (1) jestem zadowolona ze skutków jakie uzyskałam, schudłam 8kg, może dieta nie... cecylia skuteczność!!! (1) dr.Żurek pomogła mi się odrodzić, groził mi w. inwalidzki, marzec 136 kg... Mieczysłam
POLECAM (1) Witam. Mam 38 lat i od 3 miesiecy jestem najszczesliwsza osoba od... Danka Teraz już szczupła (1) Witam wybrałam się z ciekawości na analizę masy ciała, niby wszystko ok, ale... HELENA W Zgrabny i zadowolony (1) Gabinet dr.Żurek jest godny polecenia w 100%. W 3 m-ce schudłem 16kg i... Arek W półtorej miesiąca prawie 8 kg mniej (1) Polecam wszystkim chcącym zgubić zbędne kilogramy ale nie tylko. Polecam tym,... Anna goraco polecam;) (2) ..zaczelam stosowac niedawno i juz widac efekty...nie chodze glodna..mam chec... danka 11 kilo mniej w 3 miesiące! (1) Zapisanie się na wizytę u dr Żurek było bardzo dobrą decyzją. od lipca... Aga schudłam 13kg - szok! (1) To, że waga ruszyła w dół to był dla mnie szok, bo nigdy nie potrafiłam nic... Anna zdrowa i zadowolona :-D (1) Dr. Żurek ustawiła mi sposób odżywiania konkretnie pod moje wyniki badań,... Dominika M- Rumia SUPER!!!! (1) Polecam wszystkim, którzy chcą schudnąć i nie chcą głodować. Jeszcze nigdy... Przemek 10 kilo w 7 tygodni! (1) Mój wynik:10 kilo w 7 tygodni mówi sam za siebie, ale warto dodać podobnie... Ewa polecam (1) Mam sporą nadwagę,ale do tej pory nie korzystałam z usług... Wiesława K. 4 kilo w dwa tygodnie (1) Polecam jeszcze dostałem wskazówki co dalej robić i nadal mam tendencje... Robson