Gabinet weterynaryjny

Weterynarze

Gdańsk, Rycerza Blizbora 15B

Rewelacja (2) Z Panem doktorem widzieliśmy się tylko raz, podczas sterylizacji naszej... Wierni klienci ulewicz (1) bardzo polecam zarówno Pana Ulewicza jak i wspołpracującą z nim Panią, są... fred zwierzolub (1) Od lat korzystam z lecznicy , bo mam wiele kotów ,którymi się opiekuję , mam... kociara
Polecam! (1) Zarówno Pan doktor, jak i Pani doktor są przesympatyczni, profesjonalni, nie... A Profesjonalizm i dbanie o psiego klienta :) (1) Przez lata posiadania zwierzaków miałam okazję poznać wielu trójmiejskich... Oluna pełen profesjonalizm (1) dr Ulewicz jak zawsze pełen profesjonalizm, jeszcze się nie zawiodłam a bywam... ragusie Polecam! (1) Z początku byłem sceptycznie nastawiony, bo jaki poziom może reprezentować... Beagle dr Ulewicz jest fachowcem (1) Gdyby tak nie było, to pewnie dawno już zmieniliibyśmy weterynarza,... Beata L. Polecam (1) Oddałam kotkę do sterylizacji. Szybko, sprawnie. Kotka doszła do siebie juz... Rol_ciA Jak to u dr Ulewicza... (1) Klienci przychodni "Amicis" przy Elbląskiej także chwalą Doktora, bo... Beata L.