Gabinet weterynaryjny

Weterynarze

Gdańsk, Rycerza Blizbora 15B

Anka - ocena (1) Korzystam z tego gabinetu, tych lekarzy , Pania dr i Pana dr od bardzo,... Anka Wiktoria - ocena (1) Pan doktor opiekuje się naszą Zuzanną już od kilku lat. Jest przemiłym i... Wiktoria Sylwia - ocena (1) Bardzo fachowa i serdeczna opieka.. Sylwia
K - ocena (1) Super przychodnia. Bardzo pomocni Pan i Pani doktor. Czesto jest kolejka ale... K Robert - ocena (1) Każdemu polecam ten gabinet. Lekarze z wiedzą, doświadczeniem i podejściem do... Robert Wirwicka@gmail.com - opinia (1) Najlepszy gabinet w Gdańsku...najlepszy sprzęt, a najważniejsze genialni... Wirwicka@gmail.com Lora - opinia (1) Koleżanka poleciła mi tych weterynarzy. Od 5 lat jeżdżę z psem z Osowy,... Lora Lady - opinia (1) Super Pani doktor, wszystko wytłumaczyła, odpowiedziała na wszystkie pytania,... Lady Magda - opinia (1) Wspaniali lekarze, pełna diagnostyka, wyczerpujące odpowiedzi na setki pytań... Magda Jan Grzelak - opinia (1) Co tu dużo mówić, facet z powołania. Przedłużył życie Homera o co najmniej... Jan Grzelak Polecam (1) Bardzo miła obsługa piesek czuje sie bezpiecznie kompetentnie szybko i... Abrikotin Najlepsza klinika weterynaryjna w Gdańsku. (1) Nie znam lepszej kliniki weterynaryjnej. Z spokojnym sumieniem mogę polecić... Mateusz Bardzo polecam (1) Najlepsi lekarze (nie tylko weterynarii), z którymi w życiu miałem do... Tomek Weterynarz godny zaufania (1) Polecam wszystkim, leczę tam swoje zwierzęta od lat. Paula Najlepsza przychodnia weterynaryjna (1) Nie znam lepszej przychodni weterynaryjnej, zarówno Pan Ulewicz, jak i Pani... Isa Polecam (1) Również polecam gabinet.Profesjonalnie ,sympatycznie,a co najważniejsze pies... Lila opinia (1) Super przychodnia. Dr Ulewicz to weterynarz z powolania. Moje psy są pod jego... wieslawa pomoc (1) Z calego serca polecam ta weterynarie.bardzo pomocne osoby .przy tym uprzejme... marcin Polecam gabinet dra Ulewicza (1) Ja również polecam gabinet na Blizbora, dr Ulewicz operował cztery nasze... Mariusz T. Polecam (1) bardzo dobre podejście do zwierząt , sympatyczni ludzie , nastawieni na pomoc... Sebastian