Galeria Przymorze

Centra handlowe

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 1

Ewa Badyniak - ocena (1) Bardzo lubię tam chodzić i oglądać lub czasami kupować Ewa Badyniak Monika - opinia (1) Lubię tą Galerię, ale nie mogę zrozumieć dlaczego nie ma już w niej ani... Monika super (1) kameralnie, super lokalizacja, sciana zieleni, dobre ceny. flower
Parking podziemny - brak bezpieczeństwa (3) UWAGA na parkowanie na parkingu podziemnym . Mimo że Galeria chwali się... Regi Swieżość produktów w spożywczym (1) Obsługa nie jest taka zła, choć można źle trafić. W każdym razie ja nigdy nie... mr Nie Polecam nikomu i nigdy nikomu nie polece ! (2) Pan który tam pracuje SZOK .. Zastanawiam się kto tego Człowieka tam... !!! wszystko tam jest nie tak (1) Najgorszy jest sklep spożywczy- totalny bałagan, pracowników niby dużo, ale... Bogdan Ow - opinia (1) Galeria całkiem ok, generalnie jestem dużym zwolennikiem clubu fitness.... Ow Okropna muzyka! (1) Rozpraszająca muzyka gra tak głośno, że chce się jak najszybciej uciec! Poza... Alicja Sklep Okay Multibrand w Galerii (1) witam doszły mnie słuchy że planowane jest w grudniu twarcie sklepu tej... fanka marki GALERIA PRZYMORZE HA! HA! HA! (1) ludzie jaka galeria ?Przymorze - tam nic się nie dzieje to zwykły market -... xxx brak pomysłu (1) OBIEKT-niezły, WYSTRÓJ-brak , zimny ,w ubiegłym roku było coś ocieplającego... Bogdan ... (1) Galeria obecnie jest już otwarta ponad rok jak widać zamiast lepiej jest... gdańszczanka fitnessclub (1) Ogółem to może nie ma dużo różnych sklepów, które jakoś przyciągają.. ale... Mee ;) zdecydowanie nie polecam!! (1) zdecydowanie nie polecam nie wiem co mnie pokusiło ale dziś podjechalem... michal nie polecam sklepu Giaguaro (1) nie polecam sklepu Giaguaro nie dosc ze ceny ubrań sa z kosmosu to jeszcze... młoda CYFRA+ już w Galerii Przymorze (1) Widać coraz większe zainteresowanie galerią, nawet takie firmy jak CYFRA+... Paweł Koźnierski nie jest przecierz tak źle!!!!! (1) jestem mieszkanką Przymorza i uważam że robi się na dzielnicy coraz fajniej i... Aga coraz lepiej (1) Może rzeczywiście pośpieszyli się z tym otwarciem. Wciąż klika sklepów nie... alfmar Połowa sklepów jeszcze nie czynna (1) Połowa sklepów jeszcze nie czynna, wnętrze nie wykończone. Specjalnie... Łukasz