Jakub - ocena (1) Szybka wysylka, 2 dni realizacja! Polecam. Jakub A.Walerczak - opinia (1) odradzam zakup w tym sklepie ,tocze batalie o zwrot pieniedzy od dwoch... A.Walerczak pawel - opinia (1) jest ok, fachowa firma, dostawa na następny dzień pawel
Marcin - opinia (1) Ponad 3 tygodnie czekam na zwrot pieniędzy za zamówienie którego nie... Marcin Ceny z innej galaktyki (2) Sklep dla leniuchów, płytki ładne, ale ceny kosmosx2. NO i jeśli nie kupisz... mk Łukasz - opinia (2) Po uprzedniej wizycie w magazynie, zlozylem zamowienie online . Otrzymalem... Łukasz Karolina - opinia (2) Zamówienie w Gdańsku w sklepie stacjonarnym płytek, które są jak to pan... Karolina nie polecam (1) Obluga beznadziejna, ciezko sie dogadac, a opine o sobie maja wygorowane Niezadowolona kilentka pozytywna ocena (1) Wszystko pozytywnie. Płytki ładne i dobre pod względem jakości. Dostarczone... Anka Świetne płytki (1) W zeszłym miesiącu zakupowaliśmy tutaj genialne płytki, dodatkowo mogliśmy... Neonicek77 Zadowolony klient! (1) Super kontakt ze strony sprzedawcy, o wszystkim dokładnie mnie... Macko32 Super (1) Bardzo jestem zadowolona z paneli kupionych w waszym sklepie. Wybrałam razem... Justyna Świetny zakup (1) Świetna jakość towaru. Polecam serdecznie, sklep służył także pomocą przy... AlicjaS Super!! (2) Rewelacyjny sklep z ogromnym wyborem wszystkiego :) Polecam gorąco. Maciek Jestem zachwycona (2) Kupiliśmy z mężem u nich płytki 3d i wyglądają rewelacyjnie. Fakt że troche... Martyna Nie polecam!!! (3) Kultura osobista właścicieli poniżej zera oraz wiedza na temat sprzedaży... JA Polecam!! (1) Fachowa i bardzo cierpliwa obsługa. Krótki czas realizacji zamówienia.... Donata Płytki naprawde wyśmienitej jakości (1) Płytki naprawde wyśmienitej jakości. Nieco długi czas oczekiwania na niektóre... Pawel Nie polecam! (1) Jakość usług poniżej poziomu moich oczekiwań. Byłam bardzo rozczarowana... Jola Polecam!!! (1) Witam. Serdecznie polecam Państwu miłą i kompetentną obsługę, fachowe... Renata