Galeria Fryzur Artystycznych

Fryzjerzy Salony kosmetyczne

Pruszcz Gdański, Obrońców Poczty Polskiej 1

Klientka - opinia (1) Skuszona wieloma pozytywnymi opiniami postanowiłam odwiedzić salon. Obsługa... Klientka Doskonały fryzjer (1) Jestem klientką Asi Jakuszewskiej-Kuzas wiele lat i nieodmiennie wychodzę... Beata zakład godny polecenia (1) gościłam już w wielu renomowanych salonach ale po raz pierwszy jestem... Anna
Wszechstronnie i po mistrzowsku (1) Mistrzowski zakład i kuźnia młodych kadr. W tym miejscu wychodzi każda... Bart Profesjonalizm i uśmiech (1) Z usług fryzjerskich korzystam u pani Joanny od kilkunastu lat, z usług... Joanna Strzyzenie meskie (1) ladny wystroj miła atmosfera ale ceny za strzyzenie troszke przesadzone Przemek Warte polecenia (1) Salon gustownie urządzony, obsługa bardzo sympatyczna, efekty fryzjerskie i... Joanna Polecam ! (1) Nie Potrafię napisać ani jednego złego słowa na temat tego salonu. Za każdym... Konrad Polecam (2) Jestem bardzo zadowolona z pracy Pani Joanny. Wizycie w tym salonie... Joanna POLECAM! (1) Jestem klientem od dobrych 2 lat. Ani razu nie byłem zawiedziony, Pani Joanna... Artur Ewa - opinia (1) Stałe klientki \p.Joanny zapewne mogą być zadowolone. Widziałam - strzyżenie... Ewa polecam (1) Przez długi czas szukałam fryzjera, ktory będzie słuchał czego oczekuję, ale... klientka Przede wszystkim kontakt z Panią fryzjerką! (1) Chciałabym poleci wszystkim Panią, które nie potrafią dobrac sobie fryzury.... asia polecam (1) czuję się po wizycie jak młoda bogini ,piękna i młoda polecam wszystkim -... zetogda