Gambas sea food & meat

Restauracje

Gdańsk, Garncarska 7/8/9

Katarzyna - opinia (1) W Gambas byliśmy na kolacji. Pyszne jedzenie, fajny klimat, a krewetki... Katarzyna Pychota (1) Jadłam tam dzisiaj drugi raz i już wiem ,że tych razy będzie więcej. W tym... Luizka Średnio (1) Byłam tydzień temu w większym gronie, wszystko na plus ale dania pozostawiły... Agata
Henryk - opinia (1) Naprawdę wyśmienite jedzenie. Zwłaszcza steki z argentyńskiej wołowiny . Henryk Swietne Ceviche (1) Niby dobry produkt sie zawsze obroni... a jednak praca kucharza widoczna na... Bart Pysznie (1) Wczoraj jedliśmy tam obiad był bardz smaczny porcja duża.Ogólnie polecam Jan ek (1) dziś tam wracam, bo nie mogę przestać myśleć o tych pysznościach. owoce morza... ek kopa60 - opinia (1) Co prawda byliśmy dopiero raz, ale już wiem, że nie była to wizyta ostatnia.... kopa60 Jan Grubba - opinia (1) Polecam! Świeżutkie owoce morza oraz przemiła obsługa :) Jan Grubba Znakomita ryba (1) Okoń morski znakomity. Zapewne tu wrócimy Krystyna Dominika - opinia (1) Bardzo przyjemne miejsce, niezwykle miła Pani obsługująca, jedzenie pyszne.... Dominika Super! (1) Nowa restauracja z owocami morza w Gdańsku! Menu jest bardzo szerokie, na... Bodzio Przepysznie (1) Moja pierwsza wizyta od dawna w lokalu serwującym owoce morza, gdyż często są... Adatoniewpada