Anna Krzyżczyk - ocena (2) Polecam z całego serca! Bardzo rzetelnie podchodzą do klienta. Polecam... Anna Krzyżczyk Beata - ocena (2) Zdecydowanie polecam! Ekspresowe działanie, sprawne i bardzo profesjonalne. Beata Artur - ocena (2) Kompleksowa i fachowa pomoc w zakupie nieruchomości. Pełna dyspozycyjność, w... Artur
Dorota - ocena (2) Bardzo dziękuję za sprzedaż dwóch mieszkań, szczególne podziękowania należą... Dorota Annna&Jan - ocena (2) Współpraca z Panem Ryszardem to świadectwo, że są jeszcze ludze całkowicie... Annna&Jan Magdalena - ocena (1) Współpraca z Firmą Gantry House Nieruchomości, była dla nas czystą... Magdalena Miron - ocena (2) Serdeczne podziękowania dla pana Ryszarda D. za profesjonalizm i rzetelność... Miron aleksandra - ocena (2) Szybko i profesjonalnie. Z Panem Rafałem współpracowałam podczas sprzedaży... aleksandra Radosław Pawelec - ocena (2) Polecam Pana Rafała jako pośrednika, wszystko sprawnie załatwione, bardzo... Radosław Pawelec Agnieszka - ocena (2) Jestem zadowolona z mojego pośrednik nieruchomości. Pań Ryszard działał na... Agnieszka Antoni, Aleksandra Cyprys - ocena (2) Od pierwszego spotkania byliśmy bardzo zadowoleni z pomocy agenta Pana... Antoni, Aleksandra Cyprys Ł.B. - ocena (2) Pan Mirosław Furtak pomógł nam znaleźć mieszkanie, które spełniało nasze... Ł.B. Antek - ocena (2) Pełen profesjonalizm i rzetelność w obsłudze klienta. Gruntowna znajomość... Antek Anna Tylikowska - ocena (2) Ostrzegam przed korzystaniem z usług biura. Gantryhouse oferowało na... Anna Tylikowska Agata - ocena (2) Pan Rafał jest profesjonalistą w każdym calu, działa niezwłocznie,... Agata Jakub - ocena (2) Sprzedażą mojego mieszkania zajmował się Pan Rafał - ten gość to prawdziwe... Jakub Rafał - ocena (2) Chciałbym podziekowac Panu Rafałowi za jego znakomitą pracę i profesjonalizm... Rafał Rafał - ocena (2) Kompleksowa usługa, kupiec i to gotówkowy na mieszkanie znaleziony w 3 dni.... Rafał Agnieszka - ocena (2) Gorąco polecam. Agnieszka Małgorzata - ocena (2) Gorąco polecam współpracę z biurem nieruchomości Gantry House. Pan Rafał jest... Małgorzata