Rafał - ocena (2) Wybrałem lokalną firmę gantry house, która lepiej zna miejscowe trendy i... Rafał Paulina - ocena (2) Jeśli szukasz pośrednika nieruchomości, który nie tylko realizuje obietnice,... Paulina Tomasz - ocena (1) Polecam Pana Rafała, załatwi każdą sprawę. Terminowość oraz podejście do... Tomasz
Bartek - ocena (2) Rewelacyjna obsługa. Głowa wolna od zmartwień. Wszystko zaopiekowane... Bartek Agnieszka - ocena (2) Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Wszystkie formalność szybko i sprawnie... Agnieszka Magdalena - ocena (2) Profesjonalna obsługa. Pan Rafał z ogromnym zaangażowaniem przeprowadził całą... Magdalena Darek CME - ocena (2) Polecam serdecznie, obsługa na najwyższym poziomie. Dzięki długoletniemu... Darek CME Sylwia - ocena (2) Serdecznie polecam, szczególnie za bardzo szybką organizację i dokumentów i... Sylwia Jan Kaminski - ocena (2) Bardzo uczciwe i rzetelne podejście do pracy . Kontakt bez problemu i... Jan Kaminski Pamela - ocena (2) Współpraca z Panem Rafałem przy sprzedaży działki przebiegła bezproblemowo.... Pamela Aleksandra B. - ocena (2) Polecam serdecznie usługi Firmy. Pan Mirosław Furtak wykazał się dużym... Aleksandra B. Grzegorz - ocena (2) Zdecydowanie firma reprezentuje wysoką jakość usług. Pan Mirosław Futrak... Grzegorz Bartosz - ocena (2) Firma godna polecenia. Zakup nieruchomosci za ich posrednictwem jest... Bartosz Czarek - ocena (2) Była to moja kolejna współpraca z Panem Rafałem. Jestem bardzo zadowolony,... Czarek wojtek pohl - ocena (2) Prosta , pełna informacja ....zalety , możliwości adaptacji nieruchomości... wojtek pohl Natalia - opinia (2) Bardzo się cieszę, ze wybrałam Pana Rafała. Kompleksowa usługa, jasna... Natalia Dagmara - opinia (2) Profesjonalne podejście, znajomość przepisów, pełna obsługa. Korzystam z... Dagmara Tomek - opinia (1) Szanowni Państwo, w 100% polecam usługi Pana Rafała, podczas sprzedaży mojego... Tomek Sebastian Murglin - opinia (1) Gantry House to zespół profesjonalnych, doświadczanych specjalistów ds.... Sebastian Murglin Angelika W. - opinia (2) Miałam przyjemność współpracy przy kupnie mieszkania z Panem Rafałem... Angelika W.