N - opinia (1) Bardzo słaba dieta zarówno jeśli chodzi o różnorodność posiłków,... N wojtek - opinia (1) bardzo dobry catering w przystępnej cenie wojtek JJ - opinia (1) Świetna sprawa, na początku obawiałam się, że może nie będzie mi smakować,... JJ
Maria - opinia (1) Jestem pod ogromnym wrażeniem! To pierwsze dieta - a korzystałam z innych... Maria Asia - opinia (1) Polecam, wszystko super. Smacznie, świeżo i tanio. Można zamówić z rabatem... Asia Agnieszka - opinia (1) Po przebojach z inną firmą Cateringową, to tu wszystko jest na 6 , jedzenie... Agnieszka Mariola - opinia (1) Bardzo dobry catering dietetyczny.Wazne zawsze dostarczany na czas.Ladnie... Mariola ann - opinia (1) Wszystko na czas. Dobrze zapakowane. Różnorodne i smaczne. Ktos może... ann Kinga - opinia (1) Świetne jedzenie, przystępna cena, łatwość obsługi panelu i dobry kontakt z... Kinga Ewa - opinia (2) Szczerze nie polecam. Kurier nie przyjeżdża z jedzeniem a jeśli wybierzesz... Ewa Kaja - opinia (1) Catering ma w ofercie bardzo smaczne posiłki, spory wybór menu i bez problemu... Kaja