Dr n.med. Paweł Wojtkiewicz.

Gastrolodzy

Gdańsk Osowa, Zeusa 45 (Osowa)

Joanna - opinia (1) Bardzo polecam,byłam na badaniu kolonoskopii, Pan doktor bardzo szybko... Joanna Agnieszka - opinia (1) Dr P. Wojtkiewicz robił mi kolonoskopie. Rewelacja! Nie czułam żadnego bólu,... Agnieszka
Małgosia G. - opinia (1) To już moja trzecia wizyta u dr Pawła Wojtkiewicza. Uważam że to najlepszy... Małgosia G.
Marysia - opinia (1) Wizyta bardzo miła, konsultacja bez pośpiechu, dostałam rady które bardzo... Marysia Grażyna O. - opinia (1) Dr Wojtkiewicza poleciła mi znajoma z Gdyni. Przyjechałam do gabinetu z... Grażyna O. Profesjonalnie (1) Przy zabiegu kolonoskopii największym problemem jest 3 dniowa dieta ponieważ... Kris Nieprofesjonalny lekarz (1) Byłam pierwszy raz na gastroskopii. Byłam ogromnie zestresowana i... Kobieta Jola Pruszcz Gd - opinia (1) Poprzednio u innych lekarzy czułam ogromne skrępowanie, stres, nerwy. Dzięki... Jola Pruszcz Gd Wspaniały Specjalista (1) 30.09.2019 Gastroskopia badanie wykonane bezboleśnie , miła atmosfera .... Stefania Wspanialy doktor (1) Takich domtorow jest juz bardzo malo. Pan doktor jest niezwykle kompetentnym... Beatka Najlepszy lekarz :) (1) Do tej pory nikt nie potrafił mnie zdiagnozować, to pierwszy lekarz który... Kamila Dziękuję Doktorze Keller :-) (1) Doktor Keller to niezwykle empatyczny, delikatny, taktowny i życzliwy lekarz.... Barbara :) (1) Polecam Pana Doktora, jest niezwykle taktowny. Olbrzymi szacunek do pacjenta,... Julia Gastroskopia-dr.Keller (1) Z tego miejsca również chciałabym serdeczne podziękować dr. Marcinowi... Baarbara l. xxx (1) Z czystym sumieniem i gorąco polecam każdemu choremu dr Wojtkiewicza. Świetny... Katarzyna Super lekarz (1) Bardzo się cieszę, że trafiłam na dr Wojtkiewicza. Gdyby nie jego pomoc... Krystyna Lekarz profesjonalista polecam (1) Pan Doktor bardzo konkretny, rzeczowy, profesjonalny i sympatyczny. Krótki... Sebastian Opinia (1) Polecam Pana doktora wszystkim pacjentom, którzy potrzebują tak trudnego i... Irena Lekarz profesjonalista!Polecam! (1) Pan doktor to wzór lekarza dla innych Jego kolegów po fachu. Profesjonalista,... Kasia z Gdyni najlepszy lekarz!!! (1) Dr Wojtkiewicza cechuje szeroki zakres wiedzy z dziedziny gastroenterologii.... Justyna D.