Gastroenterolog Gdańsk - jaki najlepszy? Pilne!!!

Czesc wszystkim odwiedzajacym ta strone, poszukuje lekarza dobrego - gastroenterologa, jak najszybciej!!!! czy ktos moze mi polecic ?? Dziekuje
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gastroenterolog Gdańsk - jaki najlepszy? Pilne!!!

dr Bartłomiej Korybalski - lepszego nie ma. Przyjmuje w szpitalu na Zaspie i Medicoverze w Gdańsku i Gdyni, oraz w przychodni Śródmieście w Gdyni
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Gastroenterolog Gdańsk - jaki najlepszy? Pilne!!!

czy możesz proszę uzasadnić swoją opinię? byłaś u niego na wizycie czy na badaniu endoskopowym?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gastroenterolog Gdańsk - jaki najlepszy? Pilne!!!

Byłam u pana doktora Korybalskiego Bartlomieja. Bardzo rzeczowy pan doktor. Gastroskopia super delikatnie i bez stresu. Mówi po kolei co robi i jak trzeba się zachowywać przez badaniu. Rzeczowy i konkretny. Polecam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gastroenterolog Gdańsk - jaki najlepszy? Pilne!!!

Też byłam Kolanoskopia. Druga w moim życiu i muszę powiedzieć że jest różnica ogromna pan doktor korybalski to prawdziwy fachowiec kapetentny lekarz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gastroenterolog Gdańsk - jaki najlepszy? Pilne!!!

Ja byłam wczoraj i jest to mój drugi lekarz i już wiem że innego nie chce jest delikatny i wyrozumiały. Robiłam kolonoskopie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

a Ty jesteś anonim czy Gabriela?...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gastroenterolog Gdańsk - jaki najlepszy? Pilne!!!

Ja byłam wczoraj i jest to mój drugi lekarz i już wiem że innego nie chce jest delikatny i wyrozumiały. Robiłam kolonoskopie doktor Bartłomiej Korybalski
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

a kto to pisze anonim czy Gabriela?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Gastroenterolog Gdańsk - jaki najlepszy? Pilne!!!

Ja jestem najcudowniejszy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Gastroenterolog Gdańsk - jaki najlepszy? Pilne!!!

Moze i pan doktor wykonuje badanie mile i delikatnie ale w leczeniu jest zupelnie inaczej.Dzieki jego leczeniu mam powazne problemy gastrologiczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gastroenterolog Gdańsk - jaki najlepszy? Pilne!!!

A jakie masz zastrzeżenia? Wybieram się do niego za dwa dni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dobry ginekolog! (172 odpowiedzi)

Zna ktoś jakiegoś dobrego ginekologa-położnika w Gdańsku?Może być gabinet prywatny. ;)

Błąd lekarza okulisty - źle wypisana recepta na szkła korekcyjne, a zwrot poniesionych kosztów (15 odpowiedzi)

Może ktoś z Was miał podobny problem? Mąż kilka tygodni temu był u okulisty, lekarz wypisał...

Żele intymne (12 odpowiedzi)

Hej dziewczyny. Jak to jest z tymi wszystkimi zelami intymnymi? Mianowicie chciałabym sobie kupić...