Agnieszka - ocena (2) Menu dziecka w żłobku - dieta bardzo słabo zróżnicowana, słodko i słono.... Agnieszka Lenka - opinia (1) Moje dziecko ma w żłobku ten catering. Jak się rozchoruje, dostajemy obiady... Lenka Łukasz - opinia (1) Polecam świetny catering zawsze pysznie i zawsze na czas Łukasz
Agnieszka - opinia (1) Bardzo polecam usługi firmy Gastrohouse. Kierowcy zawsze na czas, obługa miła... Agnieszka Mały - opinia (1) Gorąco polecam. Profesjonalna firma! Mały Krzysztof - opinia (2) Super polecam. Pełen profesjonalizm! Krzysztof Mateusz - opinia (1) Rzetelne podejście do pracownika. Duża ilość różnych zleceń. Elastyczny... Mateusz Tania - opinia (1) Wspaniałe obsłużyli imprezę mojej rodziny!!! Wszystko przepyszne Tania Janka - opinia (1) Polecam. Otrzymałem dokładnie to czego oczekiwałem Janka najlepszy catering dla firm (1) Od kilku lat Firma Gastrohouse dostarcza catering w postaci posiłków... poltarex sp. z o.o. Catering Godny Polecania ! (1) Jestem ojcem mojego synusia które je właśnie z usług obsługiwanej przez... Arturoo Zadowolony (1) Serdecznie polecam usługi kateringowe . Całość bardzo sprawnie zrealizowana .... Zadowolony Catering na najwyższym poziomie! (1) Firma godna polecenia, moje dziecko uczęszcza do szkoły obsługiwanej przez... Adam Smacznie I zdrowo (1) To jest to! Dobrze zbilansowana dieta od Gastrohouse mojej Zosieńki! Polecam Katarzyna Opinia (1) Moim zdaniem najlepszy catering w całym Trójmieście. Urozmaicone menu, synek... Tata Michała Godni polecenia! (1) Jestem osobą, która ma nietolerancję glutenu. Dzisiaj miałem okazję zjeść... Łukasz K. Wera - opinia (1) Polecam. Mam dziecko w szkole. I naprawdę jest rewelacja Wera Zawsze świeże posilki (1) Duzo warzyw owoców pyszności same Patryk Gorąco polecam (1) Moja córka w końcu przychodzi z przedszkola najedzona i zadowolona. Wszystko... Bartek Smaczne obiadki! (1) Szczerze polecam firmę Gastrohouse, która dostarcza posiłki do przedszkoli... Mama Stasia