MOTOBIT (1) Jesli chodzi o ośrodek gdzie łapotologicznie tłumaczą to polecam MOTOBIT z... chakyra Kwiaciarnia - Przymorze, Zaspa, Oliwa (8) Czy możecie polecić kwiaciarnię w okolicach, jak w temacie? rzaba Szukam dobrego fryzjera stylisty z Gdańska (12) Gdzie takiego znajde? Potrzebuje odmiany.Moje naturalne wlosy to kasztanowy... agatunia81
Piłka Nożna (1) Witam, mam 22 lata i od niecałego miesiąca mieszkam na przymorzu, jako iż... szympex poradnia przedmałżeńska (2) czesc, bylismy na naukach przedmałżenskich w Okrąglaku na Przymorzu-... patanna Linia Osowa - Oliwa - Przymorze (5) Co sądzicie o uruchomieniu nowej linii na trasie ("Selgros") - Os. Planeta -... prywaciarz paznokietki (7) hej dziewczyny.moze macie namiar na jakas babeczke na przymorzu ktora robi... anula83 Prawo jazdy (14) Czy mozecie polecic jakis dobry , sprawdzony osrodek organizujacy kursy na... KateGL gdzie jest teraz dobra oferta na soki, napoje gazowane i wodę? (8) czy któraś z Was kupowała ostatnio soki, napoje gazowane i wodę? nie mam... narzeczona kwiaciarnia na Przymorzu (7) Hej Dziewczyny z Przymorza gdzie zamawiacie albo będziecie zamawiać bukiety... pepomag Mieszkanie w wieżowcu !!!! (18) Dziewczyny, chciałabym się was zapytać (poradzić) na temat mieszkania w... Ofelia Gdzie można znaleźc lekarza medycyny pracy na Przymorzu? (2) Jak wyżej. I ile biorą za zaświadczenie o możliwości nauki jeśli sie... Łukash grawer na przymorzu? (2) j.w anula83 dentystka - Żab., Przymorze, Oliwa (2) może ktoś mógłby polecić mi dobrą panią stomatolog (rwanie i leczenie zębów)... monaliza okraglak (8) moze ktoras z was idzie na nauki 11.06.2007 do okragaka na przymorzu? anula83 szukam numer tel (3) szukam numer telefonu do restauracji menadzer na przymorzu ktos zna??? anula83 kosciol 'okraglak' (10) czy moze ktoras brala slub w okraglaku na przymorzu?Jakiego ksiedza mialyscie... anula83 CZY TYLKO JA MAM TAKI KłOPOT Z PORADNICTWEM? (66) Słuchajcie, jak to jest, bo ja już zgłupiałam... Czy poradnictwo można zrobić... cot niedroga knajpa w okolicy przymorza (25) dziewczyny pomozcie szukam niedrogiej knajpy na przymorzu na sierpien lub... anula83 kto z przymorza :) (19) Czesc moze klikamy razem i nawet nie wiemy ze sie znamy :) kto z... zabka_1983