pomozcie<prosi>:) (4) na 16-ta ide na slub kolezanki do sopotu potrzebuje pilnie namiar na jakis... mystic poradnictwo rodzinne w Okrąglaku (12) Hej, Hej, byłam, sprawdziłam na własnej skórze to mogę sie podzielić :) Jesli... guska ginelokog Przymorze.zaspa,prosze! (7) hey! prosze o namiary i ceny na dobrego ginekologa,pozdr,aluska26 aluska26
Wigilia dla singli !!!! (3) Witam wszystkich Singli :) Zapowiada sie fajna imprezka na Przymorzu :)... Babsztyl mam pytanie (7) czy wie może ktoś z was gdzie można kupić medale?? w sumie to potrzebny mi... ulcia102 Wigilia dla singli !!!! (3) Witam wszystkich Singli :) Zapowiada sie fajna imprezka na Przymorzu :)... Babsztyl Wigilia dla singli !!!! (3) Witam wszystkich Singli :) Zapowiada sie fajna imprezka na Przymorzu :)... Babsztyl Wigilia dla singli !!!! (48) Witam wszystkich Singli :) Zapowiada sie fajna imprezka na Przymorzu :)... Babsztyl silwonia (2) mam pytanko czy ktoś nie zna jakiejś fajnej silowni na Przymorzu albo w... ginger1 Dzoniec- koteczek- zaginął (1) Witam serdecznie. Właśnie dowiedziałam się, że mój koteczek Dzwoniec, gdzies... rybcia541 Dzwoniec (1) Witam wszystkich, właśnie jestem w pracy i dowiedziałam się,że mój kotek-... rybcia541 NAUKA JAZDY (3) Witam, szukam dobrej nauki jazdy, najlepiej w okolicach Gdanska Przymorze.... prstr pytanie o makijazystke (4) gdzie najblizej na przymorzu mozna zrobic makijaz?i w jakich cenach, szukam... ewamai do beatki81 (4) czesc,prosze napisz mi czy chodzilam do X lo na przymorzu?? sylvia Mystic :) (8) Aniu, polecałaś raz salon "klips" z przymorza, a ja szukam fryzjera na... beata.tr sala na dzialkach na przymorzu jak tam jest??? (2) wtam wszystkich zastanawiam sie gdzie powinnam zrobic wesele slyszalam ze... lita kościół "okrąglak" na Przymorzu (21) Czy ktos tam bierze ślub? mystic Spowiedz W Okrąglaku lub Sw.Józefie na przymorzu? (1) JAK w temacie w jakich goszinach i w jakie dnie? mystic Czardasz na Przymorzu- opinie (4) Poproszę o opinie osób które robią lub robiły wesele lub były na takim w... Felice Okrąglak (5) Witam! Bierzemy slub cywilny w piątek 13 października i tego samego dnia... Guard