ginelokog Przymorze.zaspa,prosze!

Temat dostępny też na forum: Wesele Zaspa Wesele bez ogłoszeń
hey!

prosze o namiary i ceny na dobrego ginekologa,pozdr,aluska26

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ginelokog Przymorze.zaspa,prosze!

polecam dr Ratnicką-Klimaszewską. Ma swój gabinet na skrzyżowaniu Wojska Polskiego i Grunwaldzkiej.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ginelokog Przymorze.zaspa,prosze!

wklejam to we wszystkich wątkach o ginekologach, he,he: automatycznie - a ja mam bardzo dobrego ginekologa w gdansku i bardzo go polecam, to dr Andrzej Zinkiewicz. pracuje w przychodni na przymorzu (Jagiellońska) tel. do przychodni: 7693800. można także prywatnie, na żabiance - wizyta po 60 zł. pozdrawiam i z całą odpowiedzialnością polecam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ginelokog Przymorze.zaspa,prosze!

Witam!!! mam pytanie....nie wiesz może czy dr zinkiewicz pracuje w jakimś szpitalu....jestem w 19 tyg ciąży i właśnie w zeszłym tygodniu trafiłam do tego lekarza, wydaje sie bardzo dobry i się zastanawiam czy nie chciałabym żeby prowadził do końca moją ciąże...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ginelokog Przymorze.zaspa,prosze!

Dr Pankrac przyjmuje w kilku miejscach np. na Subisława na Żabiance albo na Przymorzu na ul. Krzywoustego. Bardzo dobra lekarz z Klinicznej. Wizyta 80 zł., usg 70 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ginelokog Przymorze.zaspa,prosze!

również polecam Dr Pankrac

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ginelokog Przymorze.zaspa,prosze!

ja tez polecam dr Pankrac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Willa Krzywoustego (5 odpowiedzi)

W okolicy, w której powstaje Willa Krzywoustego znajduje się bogato rozwinięta infrastruktura -...

Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy? (21 odpowiedzi)

Nie znam się na tym. Nie wiem jaki grzejnik kupić do łazienki. Ktoś pomoże? Przymorze, blok 4p. W...

gdzie chodzicie do stomatologa? (10 odpowiedzi)

Gdzie chodzicie do stomatologa częściowo refundowanego przez NFZ? proszę o rady i namiary na...