MOSiR Cup 2006 (2) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku zaprasza wszystkich chętnych do... trojmiasto.pl Restauracja Czardasz na Przymorzu (3) no to zbliza sie trzeci sierpnia kiedy to ide na ustalenie menu i wpace... mystic nauki i poradnictwo w" okraglaku" na Przymorzu (16) czy ktos ma lub mial lub bedzie miec? mystic
najtansze miejsce na wesele (27) ratunku !!!!!!!!!!!! szukam najtanszego miejsca na wesele na ok 70-80 osob... mystic Złotnik w REALU na Przymorzu - ktos zamawiał obrączki? (15) Mam pytanie, czy ktoś zamawiał tam obrączki? Jaki jest koszt za gram złota?? Kropka3103 Drożyzna (7) Prosze was o jakies fotki wiązanek dla mnie i swiadkowej.jutro... sylvia 2,09,2006 "Okrąglak" (13) kto ma ślub 2,09,2006 w "Okrąglaku" na Przymorzu?;) mystic restauracja Czardasz (4) Zarezerwowalismy juz termin w restauracji Czardasz na Przymorzu jak ktos tam... mystic parafia św.jozef (3) Dziewczyny dzieki za odpowiedzi do poprzedniego watku.Czy ktoras z was bierze... mystic AEROBIK/FITNESS (3) Zapraszamy do sekcji FITNESS/AEROBIK w klubie osiedlowym Piastuś, ul.... m:-) Organista w Okrąglaku (1) Czy ktoś ma może jakieś namiary na organistę w Okrąglaku na Przymorzu? No i... justyś aerobik (1) Organizuję zajęcia ruchowe dla kobiet w każdym wieku. Zajęcia odbywają się na... przemulo ślicznie proszę o poradę (4) Kochani! Od niedawna mieszkamy w 3mieście. We wrześniu mamy ślub w innym... Annika stomatolog (1) Czy ktos z Panstwa korzystal z uslug Prywatnego Centrum Stomatologicznego... Kaska Poradnictwo rodzinne (4) Gdzie na Przymorzu można zrobic poradnictwo rodzinne. Prosiłabym o nr tel... gwisia Ave Maria podczas ceremonii (8) Mam pytanie. Czy móglibyście polecić kogoś kto zaśpiewa podczas ceremonii... mika nauki weekendowe??? (26) Dziewczyny!!! Podobno gdzieś można zrobic nauki w weekend:cała sobota i... Ewita13 Step (17) slub slubem, wesele weselem.. Ale ja się będę moosiala w tę suknie wcisnać... Ssylwia aerobik (2) Szukam miejsca gdzie za niewielkie pieniądze mogłabym chodzić na aerobik.... smykula studio fryzjerskie ROMA ? (22) Czy ktos moze cos powiedziec o tym salonie fryzjerskim znajduje sie w... Danuska