Slub w piatek (49) Słuchajcie, czy ktos jest moze zorientowani jaki z kosciołów nie robi... Karola81 szukam miejsca na przyjęcie 10-15 osobowe (3) Mam 45 lat . chciałabym zaprosić 10-15 osób na małe niebanalne przyjątko by... Kryna Gtbs (2) Czesc,czy ktos z was mieszka w Gtbs?Interesują mnie osoby,które wpłacały... Ewa26
hub (2) Mam pytanko.Kto ma neta w sieci tv kablowej "SATRA" na Przymorzu?... scorpion gdzie kradna? (5) Siema. Niedawno wprowadzilem sie do Gdanska i troche jezdze. Przewaznie po... rudy Kto w piłe na Przymorzu (1) Jesli masz zespól (min 5 os.) i nie macie z kim grac , zapraszam na... mikpolo Internet na Przymorzu! (1) Czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa ze stałym łączem na Przymorzu?... jjeerry Dom publiczny (4) Mam pytanie gdzie sa w Gdansku jakies domy publiczne? Chodzi mi o jakies... Samotny Internet na Przymorzu (1) Witam Czy ktoś wie czy na terenie Przymorza (dokładnie chodzi o falowce przy... mancziz węgorze poszukiwane!!! (6) Hej:) prosze o namiary na dobre (sprawdzone) wedzarnie wegorzy w 3city!!!... mankiet Okrąglak (3) Szukam namiarów na parafię na Przymorzu tzw. Okrąglak :-))) Czy jest to... milia Nauki przedslubne (5) CZy ktos moze wie gdzie zaczynaja się niedługo nauki przedslubne.słyszałam o... Iwka Polskie Getto-Gdańskie przymoze i zabianka (7) Ostatnio przegladalem sobie nowy numer gazety WPROST i co widze Temat:... ludy0 nauki przedmałzeńskie- gdzie, kiedy? (5) witam, czy ktos wie może gdzie będę niebawem nauki przedmałzeńskie??? plotki... annanna w maju i lipcu 10% rabatu (3) STUDIO FOTOGRAFICZNE zaprasza na sesje ślubne w atelier. W miesiącu maju i... STUDIO huby dc na przymorzu? (2) sa jakies? np. w sieci ProInterent? thx --- przymoze_net_user KSIĄŻKI, KSIĄŻKI, KSIĄŻKI (6) 5 i 6 kwietnia w godz. od 12 do 18 zapraszamy do Czytelni Naukowej w... :-))) Internet skad? (1) czesc. Potrzebuje zalozyc jakies stale lacze(neostrada odpada)w wynajetym... t3h4c3 wesele w Hotelu Dal (4) witam :) czy ktoś miał wesele, lub był na weselu organizowanym w hotelu Dal... inco Internet przymorze (11) Witam. od 20 lutego zamierzam wynajmowac mieszkanie w Przymorzu przy ul.... Mincek