moje miejsce (1) chociaż teraz miszkam na obskurnym blokowisku, na Zaspie, Wrzeszcz zostanie... ds Wrzeszcz... (1) Choc jestem z przymorza to nie wyobrazam sobie Gdnaska bez Wrzeszcza ;) Maciooo Mleko UHT - opinia (1) Jeśli chodzi o wygląd, to zdazaja sie lepsze i gorsze miejsca. Galeria... Mleko UHT
SUPER (1) Jak dla mnie to najlepsza dzielnica Gdańska!!! jasiu Wrzeszczunio (1) Kochana dzielnica Gdanska Janusz M. Wrzeszcz jest ok!!!! (1) Zapraszam wszystkich do Wrzeszcza!Jest super,a bedzie jeszcze lepiej. Tomasz Nie ma to jak Wrzeszcz (1) Jak wielu młodych Gdańszczan jestem autoktonem z naboru czyli z "głębi"... FAN Nawet,nawet... (1) Mieszkam we Wrzeszczu od ponad 10lat i wydaje mi się że znam go dosyć... Ann Ach ten Wrzeszcz... (1) Wrzeszcz to naprawdę piękna dzielnica. Nie wyobrażam sobie żebym mogla... Gość Wspaniała, spokojna dzielnica! (1) Mieszkam tu od 6 lat. Razem z mężem przeprowadziliśmy się tutaj. Z początku... Małgorzata Wrzesz rządzi! (1) Ogólnie we Wrzeszczu jest pięknie i spokojnie, incydentów nie przyjemnych... SirKamil Super! (1) Wrzescz najlepszą dzielnicą Gdańska :) Alice Levvy - opinia (1) Dobrze położona dzielnia, łatwy dojazd do każdej części trójmiasta, dużo... Levvy