menelstwo pod wyburzonym budynkiem mjr.Slabego4 (3) powinni sie zajac nenelami okujacymi codziennie przez caly dzien chodnik... Zaginął kotek !!!! (1) Kochani, 12.11. na Os. Muzycznym zaginął czarny kocurek z białymi... Ania Administrator wspólnoty - kogo polecacie? (3) ,kogo polecacie z naszego osiedla , lub dzielnicy .wlaśnie kogoś szukamy .a... lila
Przychodnia Jasień czy Złota karczma - proszę o opinie. (6) Proszę o opinie czy lepsi są pediatrzy w przychodni Jasień (Karpińska-Nowak... kyasia zaginł pies (1) w dniu 20 o5 2017około godz 4,30 zaginł pies gdańsk złota karczma kundelek... wieslaw Szkoła Podstawowa nr 7 - proszę o opinie. (2) Drodzy rodzice za niedługo przeprowadzam się na Matarnie i musze zmienić... Bogusia Szpitale (19) Witam Nie jestem z trójmiasta. Jestem aktualnie w 30 tygodniu ciąży i... Dorota Zmiana oznakowania (3) Czy musimy się zgadzać z zastawionymi chodnikami przed blokami przez pojazdy... czyt Przedszkole? (2) Czy ktoś wie czy w lokalu na Słabego 2 opuszczonym przez przedszkole "Złota... da wybory 2014 (1) osiedle cztery kąty,to złota karczma,ul.słabego -także,muzyczne-również i... lila Super przedszkole (1) To juz ostatnie tygodnie w przedszkolu Cudowna Kraina a jak sama nazwa... Mama Damianka przedszkole zlota rybka zlota karczma - proszę o opinie (3) prosze o opinie na temat pszedczkola renata ZNALEZIONO PSA YORKA !!!!!!!!!!!!!!!!! (1) W dniu 17.05.2014 r. po osiedlu Złota Karczma (Matarnia) błąkał się pies rasy... user_137693290647 fitnes na osiedlu (1) Witam mam pytanie czy ktoś wie czy u nas na osiedlu sa jakies zajęcia fitnes... BNBMN do nowego Lidla (2) zrobiono i obsadzono krzewami ładny chodnik,ale jest jeden kierowca z bożej... lila Komenda na Harfowej (3) Hej mam pytanie. Muszę pojawić się w komendzie na Harfowej 60. Nie znam i nie... Por Lidl- kiedy otwarcie? (3) Witam, często jestem przejazdem w okolicy i ostatnio zauważyłam budującego... Gosia proszę o opinię sklep Drewniak Złota Karczma (17) czy ktoś mi może coś napisać o sklepie spoż. na Złotej Karczmie 11 Jan... ona zerówka na złotej karczmie (1) Mam prosbe Czy mógłby ktos z doswiadczenia opisac(zarówno negatywy jak i... AMOREK Mieszkanie na Złotej Karczmie - niskie ceny (13) Hej dziewczyny, szukam mieszkania 1-2 pokojowego, nie ukrywam taniego - tak... annam