Basia - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z zabiegów przeprowadzonych przez doktor Olę. Ma... Basia Iga - opinia (1) Wspaniała obsługa, pozytywna energia od samego wejścia.... Bardzo dziękuję za... Iga Magdalena - opinia (1) Wspaniałe podejście do pacjenta. Dziękuję Magdalena
Maria - opinia (1) Polecam szczerze zabiegi z zakresu medycyny estetycznej- dr Magda Brona-... Maria Szczerze polecam !!! (1) Szczerze polecam zabiegi w Gdańskiej Klinice Urody. Skorzystałam z zabiegu... Diana Warto (2) Jestem bardzo zadowolona z zabiegów modelowania sylwetki- cellulitis przestał... Asia Marzenia się spełniają (1) Fantastyczne miejsce. Cudowny Personel. Zabiegi na najwyższym poziomie. Po... Małgorzata As jakości ME. (1) Nowoczesny kącik urody bez zbędnego nadęcia, profesjonalna obsługa, dyskretna... Alina chojnacka Polecam!!!! (1) Pełen profesjonalizm i szeroki wachlarz zabiegów.Idealne miejsce i... ŻANETA Profesjonalny salon urody (1) Doskonały sprzęt i specjaliści,którzy znają się na rzeczy.warto,wracam jako... Gustaw Jestem pod ogromnym wrażeniem ! (1) Takiego miejsca na mapie trójmiasta jeszcze nie widziałem. Od samego wejścia... Kuba Najlepsza klinika na pomorzu. (1) Najlepsza klinika na pomorzu. Miła atmosfera,przede wszystkim i co chyba... Marzena Zabieg plazmą (1) Polecam serdecznie. Miałam przyjemność skorzystania z usług kliniki, zabieg... Mirosława Rudnicka Klinika godna polecenia (1) Skorzystałam z usług Gdańskiej Kliniki Urody w zakresie zbiegów kosmetologii... Grażyna najlepsza klinika w trojmiescie (1) Super atmosfera i przemiły personel wraz z szefowa sprawia iź chce sie do... Dawid