Katarzyna - ocena (1) Prywatna szkoła z bardzo korzystnym cenowo czesnym i nauczyciele z pasja... Katarzyna czarna - ocena (1) Polecam z całego serca każdemu. Dobrze zorganizowana, osiągalna finansowo dla... czarna jaa - opinia (1) Przetestowana podstawówka i liceum, polecam. Nauczyciele z indywidualnym... jaa
Anna - opinia (1) Szkoła ma indywidualne podejście do każdego dziecka, pozwala rozwijać jego... Anna Kaśka - opinia (1) szkoła super, jestem absolwentem i ubolewam , ze te trzy lata tak szybko... Kaśka bardzo dobra szkoła (1) jestem absolwentem, muszę przyznać, że wszystko co napisane w prezentacji to... absolwent Prawdziwa opinia (1) Witam. Szkola nie godna polecenia. Ucza stare Panie ktore nie umieja w ogole... Absolwent szkoly monika (1) jestem absolwentką zdałam maturę bardzo dobrze,w tej szkole nauczyciele mają... monika Gdańskie Liceum Ogólnokształcące jako szkoła XXI wieku. (1) Dobra szkoła bez zbędnych rewelacji. M.T uczeń - opinia (1) pełen luz w tej szkole uczeń :-)))) (1) zgdzm sie. Jest ok :_)))))) Ja - opinia (1) bardzo fajna szkoła:) Ja