Jaka dzielnica Gdyni dla starszego małżeństwa (8) Bardzo Was proszę o poradę. Nie znam Gdyni. W jakiej dzielnicy kupić... Roza Avon - potrzebujesz kosmetyków? (1) Hej, Jesli ktoś z Was byłby zainteresowany kosmetykami z Avonu to zapraszam... Ola Puste pole między ulicami: Parkową i Wielkopolską (1) Czy ktoś wie/ słyszał jakieś informacje co ma powstać na pustym polu obok... ip0
Zapraszamy na szkolenie z Centrum Dietetyki Klinicznej EFEKT! (1) JAK ZGUBIĆ 5KG DO ŚWIĄT? Już niedługo, w środę 15.11, wraz z drugą... Kamila Położna środowiskowa i dobra przychodnia dla noworodka w Gdyni (1) Za kilka tygodni urodzi się moje pierwsze dziecko i kompletnie pogubiłam się... aga pytanie a może propozycja (3) Witam. Cieszy fakt że radni dbają o nasze zdrowie fizyczne,budując siłownię.... Mieszkanka ul Olgierda Mama na spacery (1) Witam. Poszukuje mamy na spacery i spotkania zimowe z dzieckiem. Najlepiej... 27 lat mama Domy szeregowe na ulicy 'Wzgorze Bernardowo' - jaki to deweloper? lata 95-97 (1) Witajcie, szukam danych na temat domow szeregowych budowanych przy ulicy... Estera Nigdy więcej (1) Poza dobra lokalizacją, reszta to porażka. Apartamenty są tylko z nazwy.Tanio... Marcin Firma tragedia , podejście do klienta kup a potem spier.... (1) Kupiłem mieszkanie , jakość wykonania i materiały bardzo tanie. Firma... Marcin Łowicka 96 (7) Inwestycja położona jest w dolinie rzeki Kaczej w otulinie Trójmiejskiego... trojmiasto.pl III etap budowy Bernadowa... (1) Trudno o dokładniejsze informacje na temat rozbudowy osiedla w III etapie,... GM ALTORIA/ Bernardowo Gdynia (2) Witam, zastanawiam sie na kupnem mieszkania na tych osiedlach. Bardzo prosze... izaizaizaiza Łowicka 81 (1) Inwestycja powstała w zacisznej, zabudowanej niskimi budynkami jedno- i... trojmiasto.pl Sportowa Centum (1) Nowy biurowiec powstaje w części Gdyni, która od kilku lat wyrasta na... trojmiasto.pl Szukam kogoś kto mi odpłatnie pomoże napisać profesjonalnie cv ?!! (2) Szukam kogoś kto mi pomoże napisać cv najlepiej na terenie Gdyni user_137693692741 Czy ktoś może polecić dobrego stomatologa dziecięcego -pilne ! (5) Witam czy ktoś może mi polecić dobrego stomatologa dziecięcego na terenie... user_137693692741 Szukam niani (1) Poszukuje niani na caly etat dla rocznego synka. Preferowane osoby w srednim... Dorota Elewacja Bernadowo Park (2) Witam Drodzy mieszkancy zwróccie uwage na elewacje szczególnie na ta cześć u... Zainteresowany Sprzedam Mieszkanie (1) Sprzedam mieszkanie Gdynia Mały Kack, 42m2 ul. Łowicka Szczegóły w linku:... u1