Gdyńska 1

Moi drodzy, NCM Gdyńska 1. Bylam tam pierwszy i ostatni raz. Zero uszanowania pierwszeństwa kobiety w Ciąży! Pomijam fakt, że jest tam dużo starszych osób- bo taka dzielnica... W czasach koronawirusa oni nie zachowują żadnych odległości od siebie najchętniej by weszli na głowę. Ale do meritum!! Pani w laboratorium nie zmieniła nawet rekawiczek!!!!!!!! najpierw nimi dotykala moich skierowań i naklejek i probowek itp i nie wiadomo ile ludzi wczesniej!!!! A potem ta sama rekawiczka szukała mi żyły i odpakowywala igle! to jest skandal!!!! Doszło to do mnie niestety już po całym pobieraniu, że rękawiczki nie zostaly zmienione!

Nigdzie indziej nie zdazylo mi się żeby osoba pobierając krew nie założyła nowych rękawiczek!

Martwię się o to czy nie mogła mnie czymś zarazić. Co za okropnosc! Uważajcie i pilnujcie tego, by zawsze zmieniono rękawiczki. Ja się zgapilam i teraz się stresuje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdyńska 1

Totalne jaja. Bez nowych rękawiczek to syf
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Krótki stosunek (6 odpowiedzi)

Witam, tak jak w tytule, nie jestem zadowolony z długości swojego stosunku :/ Pierwsza gumkę...

Choroba skóry - Twardzina... ktoś tez się leczy? (19 odpowiedzi)

Witam, u mojego męża prawdopodobnie wykryto twardzinę. Miał zmiany skórne " skóra jak u...

hepatolog (15 odpowiedzi)

szukam dobrego hepatologa /trojmiasto.