Gdzie najlepiej kupić dziecku okulary?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Wiem, ze było już trochę wątków na tt., ale za wiele nie wyczytałam...Muszę zrobić okulary dla 5-latka, gumowe odpadają bo wyglądają okropnie, ale mierzyliśmy w ETC takie plastikowe pokryte gumową powłoką z funkcją ich rozszerzania - flex czy coś w tym stylu i koszt to 275 zł ze wszystkim, wydają się solidne i odpowiednie, ale czy to dużo za okulary, bo się nie orientuję...Możecie jeszcze polecić jakiegoś optyka?VE odpada bo nic nie mają...Planuję iść jeszce na Brzozową na Wrzeszczu i do Visus na Grunwaldzkiej..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Gdzie najlepiej kupić dziecku okulary?

Ja niedawno kupowałam okulary dla 6-latka. Kupiłam właśnie takie jak opisujesz. Koszt oprawki to 100 zł. Ta funkcja rozszerzania jest b. potrzebna, bo dzieci zdejmują okulary jedną ręką i sztywne oprawki w mig połamią lub powyginają. Syn nosi okulary od 2 m-cy i okulary wyglądają jak po wojnie :). Szkła porysowane (wybrałam dosyć drogie, bo myślałam, że lepsze), oprawka powyginana. Z mojego krótkiego doświadczenia mogę powiedzieć, że nie ma co przesadzać z oprawkami. W tym wieku każde dziecko skasuje każde okulary :). Ja nie zapytałam optyka jak z ewentualną naprawą okularów, a warto. Zbieram się żeby pójść i zapytać czy można przełożyć szkła do nowej oprawki.
Zwiedziłam dużych optyków w marketach i mniejszych i zdecydowanie polecam małe zakłady.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Gdzie najlepiej kupić dziecku okulary?

az tak zle z okularami przez 2 miesiace sie stalo? moze nie dbal o nie odpowiednio...
może ktos jeszcze sie wypowie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Gdzie najlepiej kupić dziecku okulary?

Okularki są do noszenia, tylko powyginane trochę i mnie to denerwuje. Mój syn wie, że ma okulary o które trzeba dbać. Ale jak gra w piłkę z kolegami to czasami mu spadną :), raz nadepnął na nie kolega :). Nie chce żeby syn był niewolnikiem okularów. Trudno jak mu się zepsują to muszę kupić nowe. Z doświadczenia wiem, że nie ma co przepłacać za oprawki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Gdzie najlepiej kupić dziecku okulary?

Najlepszy i profesjonalny optyk jest w sobocie w bok od Monciaka. Pan zna się na rzeczy i na pewno Wam dobrze doradzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie najlepiej kupić dziecku okulary?

Sopocie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie najlepiej kupić dziecku okulary?

Wiesz co ja kupuje mojej ksiezniczce na internecie. Tzn na tej stronie http://czteryoczy.pl/okularykorekcyjne/okulary_dla_dzieci.html kieruje sie tym, ze okularki sa tansze niz w salonie z okularami. Poza tym mysle ze moja Oliwka juz by innych nie chciala bo sa z hello kitty a ona je uwielbia wrecz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Gdzie najlepiej kupić dziecku okulary?

Podaję link, na który zdecydowanie trzeba zwrócić uwagę i zapamięć jeśli chodzi o Kraków https://www.koczorowski-optyk.pl/promocje/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powiem Wam, że Koczorowski w Krakowie to jest bardzo dobry salon optyczny. Ja uważam, ze jeśli chcecie kupić tam okulary albo dobrac oprawki to jest to najlepsze miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie mozna poogladać filmy online?? (44 odpowiedzi)

Znacie jakąś darmową stronke z fajnymi filmami online?

jakie perfumy polecacie? (63 odpowiedzi)

Chcialabym sprobowac czegos nowego, bardzo lubie zapachy cytrusowe, swieze, ale i konwalie....

rośliny na balkon - jakie? (17 odpowiedzi)

Może pomożecie... Chcę coś posadzić na balkonie, tylko w lato tak strasznie tam praży słońce...