Gdzie w Trójmieście warto kupić używany samochód?

Tak jak w temacie. Szukam używanego i chciałbym je kupić w Trójmieście, ewentualnie okolicach. Raczej wolałbym kupić od firmy, a nie kogoś indywidualnego lub handlarza. Polecicie coś?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niektore uzywane auta maja na tylnej klapie specjalne naklejki: "niemiec pod kocem trzymał" i "nic nie stuka nic nie puka". Na twoim miejscu szukał bym tak oznaczonych egzemplarzy bo wiadomo ze sa w dobrym stanie a nie u handlarza.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
"Raczej wolałbym kupić od firmy,"? poflotowy ? czy od handlarza/firmy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
O widzę, że wszyscy pomocni ze swoimi komentarzami. Ja bym na Twoim miejscu sprawdził salony różnych marek - oni często sprzedają auta po leasingu. Takie samochody sprzedaje też Maste1, oni są na Kowalach. Mają spory wybór różnych marek.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Zgadzam się z Piotrkiem. Sprawdź sobie salony i Master1 na Kowalach. Mój znajomek brał od 2 kombi w leasingu w ubiegłym roku i z tego co wiem, jest zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Z leasingu to każdy jest zadowolony bo ma w d...to auto i jego serwis a tym bardziej co się potem z nim stanie coraz więcej aut jest w ten sposób finansowanych i potem trafiają na rynek jeleni którzy to nieświadomie kupią i zaczną przywracać do stanu używalności bądź do kolejnego naiwnego pogonią tak jak te wszystkie zajezdzane auta na minuty potem ktoś kupi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja kupiłem prawie rok temu poleasingowy samochód z Plichty na Grunwaldziej. Oglądałem też inne w salonach m.in. na Lubowidzkiej i na Jagielońskiej (salon VW). Niestety większość jest po naprawach blacharskich i z różnymi usterkami, więc tak samo trzeba uważać jak w komisach, z tym że pewnie łatwiej coś reklamować i jest prawdziwa historia napraw.
Plichtę (Grunwaldzka) polecę tylko ze względu na obsługę i panią Joannę.
Samochód miał kilka drobnych usterek i braków w wyposażeniu. W ciągu 2 dni wszystko zostało usunięte i wstawione nowe elementy. Samochód technicznie bez zarzutu, jednak było sporo czyszczenia różnych zabrudzeń i zakamarków. Jedna usterka się zdarzyła, ale salon naprawił w ciągu jednego dnia w ramach gwarancji.
Nie polecam salonu na Jagiellońskiej. Samochód obejrzałem przejechałem się - biorę. Przechodzę do szczegółowych oględzin - wyciek oleju i to duży. Pan z salonu niby zdziwiony (bo Das Welt Auto - sprawdzone z gwarancją). Obiecuje usunięcie usterki w ciągu kilku dni. Niestety nie dotrzymał słowa, mimo że kontaktowałem się ponownie, żeby podtrzymać chęć zakupu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedz na Ul Mialki szlak w Gdańsku do Renault Zdunek po prawej stronie są auta używane. My kupiliśmy od nich jesteśmy bardzo zadowoleni. Mają nie tylko renualt. Może akurat coś wpadnie w oko. I dają rabat. Auto sprawdzają itp. Też się bałam bo zawsze mieliśmy auta nowe z salonu wymieniane co 3lata inne
Teraz kupiliśmy używane 7letnie prawie. Narazie jest ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tam 90% samochodów to powypadkowe ulepy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Mialkim Szlaku nikt by sobie na to nie mógł pozwolić tym bardziej nie Zdunek.
Przypomnij sobie historie Renobil koło Komfortu na Grunwaldzkiej tam to były ulepy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A opinie w google to z powietrza się wzięły? Wystarczy sprawdzić sobie VIN dowolnego oferowanego przez nich samochodu używanego. Poza tym, czemu w ogłoszeniach nie ma gwarancji bez wypadkowości? Wszystko inne gwarantują.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobry jest ten salon w Gdańsku Bawaria Motors BMW maja tu także samochody używane. Więc może do nich zajrzyj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0