M4K Garage

Witam. Czy byl juz ktos w warsztacie Michala, prowadzacego na youtube kanal Milosnicy Czterech Kolek?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

ja nie byłem
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja też nie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Może komuś się przyda ta wiedza więc się wypowiem że też nie byłem.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4

Facet sie pyta powaznie a wy sobie zartujecie. Ja slyszalem o tym warsztacie ale tez nie bylem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

A ja już byłem, wieć odpowiedzi nie potrzebuję.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

byłem tam tylko raz żeby się rozeznać fajny warsztat tylko żeby tam jechać trzeba mieć pojęcie jakiekolwiek o samochodach ,fakt jest to warsztat samoobsługowy ,polecam też TUNE UP tutaj rasuja fury akurat mieszkam niedaleko ,pozdrówki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Kolego im chodzi o nowy warsztat na zawodników 2 w gdańsku sygnowany logiem m4k garage :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

w sumie to nie wiadomo o co Grzesiowi chodzi , bo nie bardzo chyba zagadać potrafi - ważne że już sobie poradził
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czego nie wiesz? Zapytałem czy ktoś był i może się wypowiedzieć o jakości usług. Wszyscy napisali że nie byli więc pojechałem i sam się przekonałem. Co tu więcej zagadywać?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

To może jakaś konkluzja żeby wątek miał sens ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ogólnie polecam, dobry kontakt, Panowie przyjmujący samochod bardzo gadatliwi co uwazam za plus. Przywiozlem swoje części i nie było zadnego marudzenia, zamontowane bez problemu. Ceny za usługe w miare przyzwoite, aczkolowiek sa tansze warsztaty. Jedyne zastrzezenia to takie ze ze olej policzyli 250zl. Kupowałem już sam, wymieniałem kilka razy w róznych warsztatach i nigdzie nie kosztował aż tyle. Ogólnie raczej na plus, jesli ktos chce sprawdzony warsztat to polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Terminy i komunikatywność. Brak. Dlatego przerywam dalsze naprawy. W szemudie. Po mimo zgody na worek pieniędzy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: M4K Garage

Generalnie drogo,jak w calym trojmiescie. Moja pierwsza i ostatnia wizyta.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: M4K Garage

Nie polecam miała być tylko wymiana oleju miałem swój olej to bez mojej zgody i wiedzy zrobili ciśnienie opon i dolali swój olej a podkreślam że miałem swój nagle zrobił się rachunek większy dlatego nie polecam tego warsztatu
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

co to znaczy "zrobili ciśnienie opon", napompowali ci koła za kase?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

no sprawdzili ciśnienie i dolali oleju do opon.

Nie potrafisz czytać, co on napisał?
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie byłem , lecz zamierzam , się wybrać . Pozdrowienia z łodzi dla całej ekipy .I mam nadzieję ,że dam 5 gwiazdek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Opinie nie są ciekawe,więc trzeba przekonać się samemu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaką łodzią dysponujesz ,ponieważ jest wysoka fala i nie dopłyniesz ,nawet z 5 gwiazdkami ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Łodzią podwodną, bede pod falą
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Filmy robi naprawdę bardzo fajne. Zobaczymy niedługo jak spisze się jako mechanik na żywca :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

To gdzie szanowne społeczeństwo znalazło najkorzystniejszą ofertę na OC....? (17 odpowiedzi)

Tak jak w tytule ...... To gdzie szanowne społeczeństwo znalazło najkorzystniejszą ofertę na OC w...

Najtańsze oc dla... gdzie? (82 odpowiedzi)

Witam Posiadam prawko od roku i kilku mies., mój brat od 2 mies. ja jestem właścicielem...

Ubezpieczenie samochodu (25 odpowiedzi)

Sprawa jest nastepujaca mam stare auto ktore chce zezlomowac, skonczylo sie w nim ubezpieczenie,...