Gdzie wypełnić zmarszczki

Chodzi mi tutaj o zmarszczki przy ustach i marionetki. Mam sklonnosci po mamie i dosć szybko mi sie zrobily ;/Gdzie w Gdansku mozna to zrobic ? Ewentualnie Gdynia sopot tez wchodza w gre ale gdansk bylby dla mniej najwygodniejszy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie wypełnić zmarszczki

Rozumiem, że kosmtyczka nie wchodzi w grę?Jedynie lekarz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie wypełnić zmarszczki

No raczej tak. Pewnie jes wiele osób które się na tym znają ale wolałabym jednak wybrać się do jakiejś kliniki, w której zrobiliby mi to na dobrym poziomie ( w koncu nie jest to taki malo inwazyjny zabieg).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie wypełnić zmarszczki

Ja miałam wypełniane na Skłodowskiej w klinice dermatologicaJestem zadowoloona.Oczywiście na dzień czy dwa po zabiegu twarz jest opuchnięta ale się tego spodziewałam. Niemniej na trzeci dzień już niczego nie było widać i wygadalam mlodziej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Gdzie wypełnić zmarszczki

A dasz jakis telefon? No i czy jest to bolesne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie wypełnić zmarszczki

masz tutaj 48 513 350 082 . Tak jest to bolesne ale przeciez to zastrzyki tak wiec raczej mozna bylo sie tego spodziewac. Ja nastawialam sie ze bedzie to nieprzyjemne ale bardzej bolalo mnie znieczulenie niz wstrzykiwanie. Porównywałaby do pobierania krwi.Moze troche bardziej ale duza wage odgrywa tutaj psychologia.Czlowiek sie stresuje i dlatego. Tak czy inacej iezaluje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie wypełnić zmarszczki

ja tam nie wiem co to są 'marionetki'... ale alternatywą było by zmienienie trybu życia ;)

polecam artykuł http://ugot2bestrong.com/2016/04/16/koks-kobieta-czyli-dziewczyny-i-ciezary/

podejrzewam, że aktywność fizyczna powinna równie dobrze działać zapobiegawczo na zmarszczki i ew. naprawić istniejące
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Gdzie wypełnić zmarszczki

Ta nachalna, realizowana przez pracownikow, reklama kliniki pana Michajlowskiego we wszytskich mozliwych watkach jest meczaca... Czy portal Trojmiasto nie moze tego blokowac?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czym usunąc zmarszczki na czole?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej botoksem. Oczywiście jeśli jesteś osobą młodą u której zmarszczki pojawiły się pod wpływem mocnej mimiki. W takim przypadku botoks jest najlepszym rozwiązaniem.
https://bonadea-krakow.net.pl/aktualnosci/botox-jak-czesto-powtarzac-zabieg/
Sama miałam problem ze zmarszkami na czole oraz lwią zmarszczką, ktora pojawiła mi się dość szybko ( mam tendencje do marszczenia się własnie w tym regionie czoła i sprawiało to,ze miałam bardzo posępny wygląd.....). Regularnie chodzę na botoks, dzięki temu twarz wygląda lepiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zerknij sobie na tą stronę, bo masz info odnośnie botoksu https://medycynaestetyczna.waw.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny szukam aktualnie jakiegoś zabiegu na zmarszczki ale również na zliftingowanie skóry. NIestety ale z wiekiem wszystko leci mi w dół :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no tak jest, ale mój lekarz polecił mi Restylane Skinbooster - dobry wypełniacz, naturalny efekt. Ładnie i gładko. jestem zadowolona!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hifu. Jest kilka urządzeń do wykonywania tego zabiegu, najlepszym jest obecnie ultraformer iii, maja go w clinica cosmetologica. Nie wiem ile mozesz przeznaczyć na zabieg, bo nie należy to do najtańszych zabiegów, ale daje bardo dobre rezultaty Sprawia, że skóra znowu zaczyna produkować kolagen jak również ściąga do siebie włókna kolagenowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz opisać zabieg? Piszesz, ze drogo to znaczy ile mniej wiecej kosztuje? No i jakie efekty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cena obecnie na cała twarz to jakieś 5800 ( z szyja ale nie warto jest jej bagatelizować bo w wielu przypadkach właśnie szyja zdradza nam wiek). Po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona, nie ma wiecej negatywnych objawów. Możesz po zabiegu na spokojnie wrócić do pracy. Ogólnie nie nastawiaj sie rowież na efekt od razu. Podobnie jak w przypadku zabiegu z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego twarz, nie będzie wyglądała od razu tak super jak sobie wyobrażasz. Dopiero z czasem pojawiaja się efekty. U mnie po miesiącu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję, ogólnie słyszałam o tej klinice ale nigdy tam nie byłam (no nie ukrywam, ze trochę mi do niej nie po drodze bo jest to druga część miasta).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Klinika profesjonalna, obecnie jest to jedna z lepszych klinik medycyny estetycznej w mieście, o ile nie najlepsza. Akurat jeśli chodzi o takie droższe zabiegi, nie powinnaś się sugerować tym gdzie znajduje się klinika, ale jaki jest konkretnie profesjonalizm wykonywanych tam zabiegów bo to jest najważniejsze. Szczególnie, że wydajesz na to niemałe pieniadze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Usuniecie juz powstalych zmarszczek nie jest proste, wymaga zabiegow z medycyny estetycznej typu botoks czy kwasy albo laser. Osobiscie wole zapobiegac ich powstaniu niz martwic sie jak sie ich pozbyc. Dlatego uzywam z serii red ginseng z bielendy przeciwzmarszczkowego serum naprawczego i ampulki silnie odbudowujacej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja byłam już dwukrotnie w klinice Humana Medica Omeda w Białymstoku, polecam, wypełniała mi zmarszczki d Dorota Żukowska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (130 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

Coś skutecznego na cellulit (48 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, doradźcie coś dobrego na cellulit. Piję dużo wody, dużo chodzę, spaceruję,...

Sukienki na wesele w Trójmieście- gdzie? (56 odpowiedzi)

Hej, dziewczyny tak jak w tytule- gdzie w Trójmieście znajdę sklep z sukienkami na wesele? W...