Gdzie zorganizowac 40te urodziny

Temat dostępny też na forum: Co? Gdzie? Kiedy?
W tym roku chcialabym zaprosic znajomych na urodziny ale nie znam lokali trojmiejskich. Chcialabym zeby mozna bylo potanczyc i pogadac zjesc i wypic no i zeby nie zbankrutowac. Polecicie cos dla czterdziestki ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Gdzie zorganizowac 40te urodziny

przeczytaj ten artykul:
http://rozrywka.trojmiasto.pl/Gdzie-swietowac-z-przyjaciolmi-n55757.html
Ja osobiscie nie znam miejsca, gdzie mozna zarowno dobrze zjesc i potanczyc. Wiec nie wiem, czy nie skonczycie w dwoch miejscach;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie zorganizowac 40te urodziny

Moze ktos poleci cos z wlasnego doswiadczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie zorganizowac 40te urodziny

Proponuje zajrzec do Novotelu MARINA mają fajna sale z parkietem (dawny Klub Nocny),mozna negocjowac cene menu(od 80 zl),miec wlasny akohol i wlasna muzyke! Ja tam tez robilem 50-polecam.Mariusz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Gdzie zorganizowac 40te urodziny

Polecam Gościniec Myśliwski na Jaśkowej Dolinie.
Chyba to już nasze rodzinne lokum do świętowania chrztów, rocznic czy okrągłych urodzin.
Możesz mieć swoje płyty z muzą - oni mają sprzęt, możesz mieć dja czy zespół. Warunki na to są.
Menu świetne. Zarówno obiady jak i dania ze szwedzkiego stołu.
Robią tyle, na ile cię stać. Wszystko do obgadania.
Alkohol można kupić u nich, można mieć swój.
Nigdy nie spotkałam się z jakąkolwiek odmową. Chcesz krewetki, dostaniesz krewetki, chcesz sałatkę ziemniaczaną, to ci taką zrobią.
Pan Janusz (niestety nazwiska nie pamiętam), który się tym wszystkim zajmuje, zawsze podpowiada i znajduje dobre rozwiązania, żeby każdy był zadowolony.
Jest sala do konsumpcji i miejsce do tańczenia.
Atutem jest położenie - cisza, spokój, las (choć blisko ulicy, ale tego się nie zauważa) Można chyba zorganizować coś w plenerze, ale to są dodatkowe koszty.
Polecam, bo mam sprawdzone wielokrotnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: Gdzie zorganizowac 40te urodziny

Byłam na 40tce w Mieście Aniołów. Najpierw był obiad z dwóch dań normalnie na sali a potem przenieśliśmy się do loży która jest za szybą i spokojnie można pogadać a na sali zaczęła się impreza. Było bardzo fanie ale nie wiem jak z kosztem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja robiłam http://knoppik.pl/gdzie-w-krakowie-zorganizowac-dziecku-urodziny/ klimatyczne miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie zorganizowac 40te urodziny

Otworzono nową świetną restauracje w Gdańsku na szafarni!

Steaki Wagyu (najlepsza wołowina na świecie) w towarzystwie świetnego światowej klasy wina.

Wystrój restauracji bardzo klimatyczny, dębowa podłoga nadaje elegancji miejsu i klimatu.

Obsługa przemiła, bardzo dyskretna.

Polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Piwnicę Rajców mogę spokojnie polecić. Przygotowali super imprezkę. Spoko menadżer zna się na rzeczy i przypilnował wszystkiego. Serwowali super jedzonko no i jak zawsze wspaniałe piwko własnej roboty. Polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Organizowałam mojemu mężowi przyjecie niespodziankę z okazji urodzin w tym miejscu http://www.betlejem.eu Wyszło super. Właścicielka - Pani Kasia bardzo mi pomogła przy organizacji i zadbała o wszystko. Świetna impreza bawiliśmy się do samego rana spokojnie można ich polecić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11

Słaba reklama Izka, już wszędzie musicie to robić? Tak słabo idzie?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja organizowałem imprezę niespodziankę mojej żonie z okazji 40 urodzin w tym miejscu http://piwnicarajcowgdansk.pl/pl/. I wyszło super. Zupełnie niczego się nie spodziewała. Myślała że idziemy na kolacje. A tam na miejscu wszyscy nasi znajomi i rodzinka. Bawiliśmy się przednio. Zaserwowali nam pyszne jedzonko i pyszne piwo i potem coś mocniejszego. Zabaw przednia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

polecam malutką restauracje kredens na Hynka w Gdańsku , nie wygląda okazale ale na takie imprezy fajna jest
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Małe miejsce są najlepsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ostatnio bawiłam na sylwestrze w Piwnicy Rajców. Jakoś wcześniej nie miałam okazji tam być ale znajomi nam zaproponowali tam zabawę sylwestrową i tak mi się spodobało że zdecydowałam tam zrobić swoje urodziny. Ładny i przyjemny lokal, świetne jedzenie i miła obsługa. Za miesiąc robię tam urodziny i mam nadzieję że będzie tak dobrze jak na sylwestrze
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Lęborku jest super lokal - Betlejem. Bawiłam tam na urodzinach siostry. Impreza pierwszorzędna. Ładnie i elegancko. DO tego super jedzonko i super obsługa. No i z tego co wiem to ceny mają przystępne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Świetnymi organizatorami takich imprez jest https://jjurodziny.pl/ . Organizowali 30stkę mojemu partnerowi, bawiliśmy się świetnie. Mają bogatą ofertę i wyprawiają urodziny dla dorosłych w każdym wieku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam Piwnicę Rajców. Organizowałem tam urodziny. Wyszło super. W ogóle to świetna restauracja. Fajny klimat, dobra obsługa. Serwują smaczne potrawy w odpowiedniej ilości. No i mają piwa własnej roboty (polecam).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja swoje czterdzieste urodziny organizowałam z koleżanką w Betlejem w Lęborku. Bardzo fajnie przygotowali imprezę. Pani Kasia - właścicielka świetnie wszystko przygotowała. Sala ładna i przestronna, pyszne jedzonko i dobra obsługa. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Byłam ostatnio na imprezie w Betlejem. I bardzo mi się tam podobało. Impreza dopracowana w każdym szczególe. Elegancko przygotowana sala bankietowa z eleganckimi nakryciami. Smaczne i urozmaicone jedzenie. Obsługa miął i sprawna. Dodatkowo ładnie urzadzony ogród. Po prostu ładne miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja organizowałem swoje urodziny w Restauracji Orzeł. Było spoko. Odpowiednio przygotowali salę. Serwowali dobre jedzonko. Wszystko przygotowane na bieżąco, smaczne i ładnie podane. Obsługa też ok. Restauracja jak najbardziej nadaje się na takie imprezy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

czy ktos wyleczyl homeopatia cos wiecej niz katar i przeziebienie? (62 odpowiedzi)

np zapalenie ucha, problemy z drogami rodnymi, nerki, trzeci migdal? czy wierzylyscie w...

szczepionka na HPV (29 odpowiedzi)

Wczoraj byłam z córką na obowiązkowym szczepieniu i przy okazji zapytałam o dodatkowe...

Leśny Żłobek (6 odpowiedzi)

Witam Czy ktoś ma/miał dziecko w Leśnym Żłobku na Morenie. Czy jesteście zadowoleni, ile kosztuje...