Marniutko (1) Nie warto płacić za administrowanie i księgowość, ponieważ Gestorowi te... Jarek tragedia (1) Jeżeli ktoś się zastanawia nad Gestorem, jako przyszłym administratorem, to... semja Tragedia (1) Całkowity brak zainteresowania sprawami wspólnoty. Żeby coś załatwić sami się... Cyyjjjjj
Pan Gac spec od niczego ! (2) Nijaki pan Gac z Gestora to człowiek o super krótkiej pamięci. Wszystko o co... W.M. Horyzont rozliczenie co (1) Rozliczenie CO tak póżno, bo gestor nie jest w stanie dostarczyć dokumentów... traper6 Gestor (2) żenujący poziom obsługi klientów, bałagan w papierach, dużo niejasności, brak... Tomasz nie polecam (1) Gestor ciągnie tylko pieniądze, szanowna P.Mirka gburowata i nie uprzejma,... zarząd Tragedia (2) Załatwienie jakiejkolwiek sprawy przez pana administratora graniczy z cudem.... "zachwycony" Odradzam z pełną świadomością (2) Gestor, jako zarządca potrafi tylko brać pieniądze za zarządzanie, które... były klient Brak kompetencji (1) Nie polecam,dokładnie jak napisał jeden z przedmówców współpraca z Gestor to... Bika Polecam (1) Cóż dogodzić się wszystkim nie da ale ja na nich Nie narzekam Michał alternatywy 4 (3) polecam fanom filmu alternatywy4 bedziecie mieli u siebie!!!! czeslaw fajne podejście do klienta (1) gestor jest moim pierwszym kontaktem z tą branżą więc ciężko mi porównywać,... Paweł Gromowski Bardzo dobry kontakt (1) Jak najbardziej mogę polecić tego zarządcę. Nie mieliśmy i nie mamy z nim... Darek Brak kompetencji (1) NIE POLECAM!!! Zmieniliśmy Administratora gdyż Gestor nie wywiązywał się... Beata Słaba firma (1) Na moim koncie, co prawda, mogę się zalogować, ale problem polega na tym, że... zażenowana Firma nie ma pojęcia o administrowaniu wspólnotami (1) Zrezygnowalismy z usług firmy Gestor z wielu powodów. Ludzie pracujący w tej... Mirek Jestem zadowolona (1) Dobry kontakt, zawsze są dostępni nawet po godzinach.Nigdy nie było żadnego... Marta Fatalna obsluga (1) Fatalnie i nie przejrzyscie prowadzone finanse wspolnoty. Do 3 kwartalu 2010... PRey Proba logowania (1) Nie mozna sie zalogowac. Nie wiem po co wymysliliscie konto, ktore nie... Wiktor