Wesoło i fajnie :) (1) Na lekcjach jest zawsze śmiesznie, dzięki temu że trafiłem na naprawdę fajną... dPhoenixPL Opinia (1) W tym roku kończę gimnazjum i nie zamieniłabym go na żadne inne. Do ZKPIG 13... Anonimek888 Mistrzostwa w tańcu (1) Witam Bardzo podobały mi się Mistrzostwa w tańcu zorganizowane w szkole... mama
Tak i Nie (1) Polecam tą szkołę osobą, które są ambitne i mają twarde zasady moralne. W... Uczennica101 Ocena Gimnazjum nr 17 (1) Naszego gimnazjum posiada bardzo dużo zalet. Przede wszystkim uczą tu fajni... Uczniowie świetna szkoła,rewelacyjne wrunkii nauczycieleie (8) Gimnazjum jest świetnie wyposażone,czyste i przestronne.Przyjażni,otwarci... rodzic uczennicy pani dyrektor bez serca (4) nigdy w życiu nie spotkałam się z takim chamstwem ze strony dyrekcji . Pani... mama byłej uczennicy Dobra szkoła ! (1) Szkoła naprawdę dobra. Nie poziom nauczania wysoki - laureci konkursów... MB szkoła super, czego chcecie (1) Tej szkoły nie trzeba reklamować. Kto tam był ten wie :-) pozdrowienia dla... Kamilek Merytoryczna ocena (1) Zamiast wylewanie swoich smutków proszę o rzeczowe opinie. Sam jestem uczniem... Realista Wszawica! (1) Uwaga w szkole mozna zarazic sie wszami. W piatek dziecko zalapalo wszy, na... robert Beznadzieja (1) Szkoła jest beznadziejna mimo że jest pare fajnych nauczycieli. Ogólnie... anonim miło miło (1) szkoła jest supe i nauczyciele zwłaszcza pan trener natalka miło miło ! (2) chodziłam do tego gimnazjum przez pełne 3 lata. I naprawdędobrze wspominam... Yvonka! Nauczanie tak - uczniowie nie (1) Ucze sie w tej szkole, dobrze uczą lecz jest straszna dzieciarnia. Nigdy nie... CZ ?? (1) bylem w tym gimnazjum dwa lata (potem wyjechalem) ogolnie mam dobre... SCANIA R620 V8 Oke (1) Można wyść lepszym niz sie jest. student nie jest zle (1) skończylem to gim 2 lata temu i nie bylo zle. wyposażenie było ok chodź bez... uczen 91 Nie powiedział bym.. (1) Z nauczycielami można pogadać, wyżalić się itp. (choć nie wszyscy...).... Pozdrawiam ; ( (1) Chodziłam do tej szkoły 1 rok . Po roku musiałam się przenieść .. ta szkoła... Zawiedziona