Ginekolog Jakub Wnuk

Hej. Szukałam w Internecie dobrego ginekologa bo chciałabym już trafić na lekarza u którego na dłużej zagoszcze i nie bede zmieniać co chwilę :)
Szukałam co prawda w Gdańsku ale trafiłam na lekarza Jakub Wnuk. Na znany lekarz ma bardzo dobre opinie. Podobno młody lekarz z ogromną wiedza.. czy ktoś z Was miał,,styczność'' z doktorem aby podzielić się opiniami?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Jakub Wnuk

W Gdańsku znalazłam Przemysława Adamskiego. Ale tak się zastanawiam jak to jest że do jednego lekarza czeka się parę dni a do drugiego ze 3 tygodnie - prywatnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Jakub Wnuk

Ja chodzę do dr. Wnuka i bardzo sobie chwalę.
Widać że zależy mu na pacjentach. Wszystko dokładnie wyjaśnia, odpowiada na wszystkie pytania. Jest bardzo delikatny podczas badań i dba o komfort psychiczny pacjentki.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Ginekolog Jakub Wnuk

A nie wiecie może czy przyjmuje jeszcze gdzieś? Bo widziałam na razie ze tylko na Grabowku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Jakub Wnuk

Na Grabówku ma swój prywatny gabinet, po za tym pracuje jeszcze w szpitalu w Redłowie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pracuje również w Szpitalu Swissmed w Gdańsku Wileńska 44, 58 524-15-00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej potwierdzam, że jest świetnym lekarzem. Mi od razu pomógł.Byłam u niego co prawda tylko raz, ale szczerze Ci polecam, a uwierz mi, że w Gdyni sprawdziłam masę ginekologów. Potem zaczęłam chodzić do innego, bo Pan dr. Wnuk przestał przyjmować w mojej przychodni.
W Gdyni mogę polecić Ci jeszcze dr. Łabana. Młody lekarz, ale ma cudowne podjeście do pacentek. Z miejsca przestajesz się stresować wizytą. Złoty człowiek :) też możesz się do niego zapisać na zananym lekarzu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak to świetny lekarz, z dużą wiedzą i mily dla pacjentek, polecam Hanna Sabiniarz neonatolog - oneniam z innej strony pracujemy razem w Swissmedzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To dobry lekarz, też poszłam do niego niedawno z problemem obfitych i bolesnych miesiączek i w końcu on wdrożył mi skuteczne leczenie, pomogła mi antykoncepcja hormonalna w postaci tabletek vines zamiast sterty leków przeciwbólowych i innych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

wolę kobietę ginek. bo faceci ginekologiczni to zberezniki jak ładną kobietę widzą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Mi obojętnie kto.. Ważne żeby dobry lekarz :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może być. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No ja właśnie nie chce antykoncepcji. Ale chciałabym zostać dobrze przebadana. Poszłam raz do ginekolog to nawet mnie nie zbadał tylko przepisał od razu leki... A może możecie polecić kogoś w Gdańsku?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Cum on opinie (42 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

Przedwczesny wytrysk (30 odpowiedzi)

Witam. Od zawsze miałem problem z przedwczesnym wytryskiem ale od jakiegoś czasu bardzo się to...

Czy jest na forum osoba cierpiąca na niedoczynność tarczycy lub hashimoto?? (120 odpowiedzi)

Witam, Czy jest lub są tu osoby zmagające się z niedoczynnością tarczycy lub Hashimoto ????...