Studio Florystyczne GLORIOZA

Kursy florystyczne

Gdańsk, Królowej Jadwigi 61

ola - opinia (1) Glorioza- profesjonalne szkolenia florystyczne, jest miejscem, w którym... ola Monika - opinia (1) Z całego serca polecam szkolenia i warsztaty w... Monika Anna - opinia (1) Profesjonalnie - co nie znaczy, że sztywno. Pani Ela to kochana i ciepła... Anna
Agata B. - opinia (1) Jeżeli kochacie kwiaty, ale nie macie pojęcia jak fachowo się nimi zająć to... Agata B. Karolina - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy jaką Pani Ela włożyła w... Karolina Paweł - opinia (1) Bardzo dziękuję za organizację mojego ślubu. Zarówno wystrój kościoła, jak i... Paweł Justyna - opinia (1) Nie sądziłam, że ze zwykłego białego namiotu można zrobić niesamowitą salę... Justyna Dekoracje ślubne (1) Polecam z całego serca, Pani Ela to artystka przełamująca schematy, nasze... Daria Anna - opinia (1) Polecam usługi pani Elżbiety. Wiązanka ślubna przepiękna,dobrana do panny... Anna ślub cywilny w plenerze (1) Współpracowałam z Panią Elą podczas mojego ślubu cywilnego w plenerze. Bardzo... Ania fantastyczna współpraca (1) Już po pierwszym telefonie do Pani Eli wiedziałem, że współpraca może być na... Mateusz Najlepsza florystka na swiecie! :) (1) Pani Ela jest najlepsza specjalistka w tej dziedzinie, jaka znam. Nasz... Angela Pani Ela najlepsza! (1) Dwa z załączonych zdjęć to zdjęcia mojego ślubu. Pani Ela została mi polecona... Sandra Polecam!!! (1) Pani Ela jest wspaniałą ciepłą osobą, która z wielkim zaangażowaniem wykonuje... Klaudyna Organizacja Wesela "Nad Potokiem" (1) Pani Ela pomogla nam zorganizowac wystroj naszego wymarzonego wesele w... Magdalena Sartin Znakomita współpraca (1) Bardzo gorąco polecam firmę Glorioza z Panią Elżbietą Dussa na czele.... Emilia K. Przyjęcie weselne (1) Profesjonalnie, elegancko, pięknie.....zarówno mój bukiet ślubny jak i... Katarzyna Polecam! (1) Bardzo profesjonalna obsługa, piękna kompozycje, wszystko zapisane w umowie,... Klaudyna Pani Ela Dussa sprawia, ze marzenia sie spelniaja (1) Poprosilam Pania Ele o pomoc w oprawie slubu plenerowego. Od odpowiedzi na... Ela Sparling Pełen profesjonalizm! Lepiej niż się spodziewacie :) (1) Dekoracja i sama organizacja przeszła nasze oczekiwania. Wszystko dopięte na... Karolina i Arek