Gold taxi jak najbardziej ok (1) Ceny nie różnią się jakoś kolosalne z innymi taksowkami w trójmieście ale... Szymon Polecam Gold Taxi (2) Bardzo fajna firma. Eleganckie samochody, kierowcy wystrojeni. Zrobili bardzo... Urszula Mazur Polecam Gold Taxi!!! (1) Jeśli ktoś poszukuje szybkiego przejazdu, ekskluzywnym autem z... Gosia
nie polecam (7) Usługa o 30% droższa niż w innych korporacjach. Do tej pory /na tej samej... beata beznadziejna firma (3) Absolutnie nie można polecic nikomu chyba że ktoś lubi czekać 40 minut na... aśka Naprawdę Polecam (1) Gorąco wszystkim polecam korporację GOLD-TAXI. Korzystałam z niej juz... Małgorzata Polecam Gold Taxi (1) Samochody jak i kierowcy na 6 bardzo miła obsługa a do tego komfort jazdy... Marko Gold Taxi (1) Do frmy Gold Taxi trafiłam za pośrednictwem Warszawskiej Firmy Sawa Taxi,... Marietta Gold Taxi na szóstkę :) (1) Z Gold Taxi korzystam od paru miesięcy. Samochody czyste, zadbane, pachnące w... Zadowolona klientka :) polecam wszystkim! (1) Korzystałam z Gold Taxi parę razy. Marzyłam o takiej jakości usług. Super... Ula debil w omedze (2) Zabierzcie tego debila z pod parlamentu bo klientow straszy.To co on wyprawia... KLIENT OMIJAC Z DALEKA ZBYT DŁUGO SIE CZEKA (2) Nie polecam czas oczekiwania nie dla mnie rozczarowany klient Bomba (1) Jechałam w niedziele z Outletu koło 19:30 Bardzo fajny kierowca załadował... elle JESTEM W SZOKU!!!!! (1) Korzystałem w świeta, jestem w szoku!!! auto- piekna limuzyna, kierowca z... Igor Światna Firma (1) polecam tych państwa, naprawdę w porównaniu z innymi korporacjami no naprawdę... Karol coś nowego (1) super, nareszcie coś się ruszyło w taksówkach, korporacja niewielka ale... Adam Bardzo Dobre Taxi (1) Polecam, Kierowca uprzejmy i miły, auto było super(nie jakiś złom jeżdżący) i... Pan Kracy gold taxi (1) polecam , czas oczekiwania ! wiadomo to nowa korporacja ale za to czysto i... ps Polecam (1) Osobiście jestem bardzo zadowolony.Polecam, wczoraj korzystałem, czekałem na... Michał POLECAM (1) Bardzo miła obsługa,auto czyste wygodne i pachnące. Jechałem z przemiłą Panią... JAN