Rewelacja (1) Rewelacyjna opieka nad moją mamą, jest tam już jakiś czas i jest bardzo... Adelaa bardzo dobre miejsce (1) Mama jest u nich już 6m, bardzo zadowolona. Opieka rewelacyjna. My jako... kinia Dom opieki Firma Vita! Bardzo proszę o opinie (1) Staję przed trudną decyzją znalezienia całodobowej opieki dla mojej mamy.... Córka
Gimnastyka (1) Korzystam z zabiegów i masaży po przebytym urazie kręgosłupa. Jestem bardzo... finka Gimnastyka (2) aleceniami zabiegów od lekarza rehabilitanta i wygląda na to, że naprawdę... Inka gimnastyka Zdorwy Kregosłup- rewleacja (1) Mieszkam nieopodal Przyjaźni i mam okazję korzystac z zajęc Zdrowy... jeremi Rekonwalestencja (1) po złamaniu kości udowej trafiłam do Przyjaźni i to mnie uratowało, bo... Renata rehabilitacja i gimnastyka kręgosłupa (1) Personel Goldental dał mi sposobność do powrotu do formy po skomplikowanym... Piotr skuteczna rehabilitacja (1) Byłam w Ośrodku po udarze na 3 tygodniowym turnusie . Warunki pobytowe są tu... Matylda Turnus rehabilitacyjny w Goldental (1) W ośrodku odbywałam rehabilitację neurologiczną po polineuropatii zapalnej... Ula O takim domu można pomarzyć (3) Nie byłam już w stanie sama dłużej opiekować się ojcem. Zanim oddaliśmy tetę... Elżbieta Opieka, pobyt czasowy. (1) Mama była w Domu Seniora Goldental przez 3 tygodnie, tj. podczas naszego... Alicja Z wyrazami podziękowania (2) Pani Mirka - opiekunka z Goldental, poprosiła mnie o wydanie opinii na temat... Magdalena