GOOD-RENT

Wypożyczalnie samochodów

Gdańsk, al. Jana Pawła II 3B

bardzo dobra wypożyczalnia aut (4) Polecam tą wypożyczalnię, zawsze miła i profesjonalna obsługa, a auta zawsze... Olga Polecam (1) korzystne ceny, zawsze zadbane auta, czyste oraz zawsze na czas. Firma godna... Jarek Opinia (1) Super wypożyczalnia. Przede wszystkim SOLIDNIE!!! UCZCIWIE. Bez kaucji. Cena... Urszula
Firma godna polecenia (1) Nazwa mówi sama za siebie. Polecam Robert Dobra wypożyczalnia (1) Polecam , bardzo dobra wypożyczania i bardzo dobra obsługa. Polecam wszystkim . gosia Good-rent OK (1) Polecam wsystkim, perfekcyjna obsluga i dobre samochody. Aleksandra POLECAM sa OK (1) Dobra obsługa ,auta czyste i niezawodne. Polecam wszystkim tą wypożyczalnie. Ola perfekcyjna obsługa (1) Superrrrrrr wypożyczalnia! Polecam! janusz Najlepsza wypożyczalnia (1) Super obsługa, właściciele bardzo mili, auto przywiozą i odbiorą. Bardzo... Lidia polecam (1) super wypozyczalnia,auto na czas,czyste,pachnace,minimum formalności,goraco... marcin stare auta (3) Jak można wypożyczać takie samochody ? to co dostałem nie powinno poruszać... vision super (1) wypozyczalnia godna polecenia,samochody zatankowane,czyste,miła... Kamil BRAWO (1) Zainteresowalem sie ta firma z racji dostepnosci Smarta w ofercie. Ale jednak... CHACUK Solidna firma (1) Kilkakrotnie już korzystałem z usług firmy Good-rent i zawsze auto było... Darek polecam (1) Witam pożyczyłem auto na 4 doby jestem bardzo zadowolony,mila obsługa... Piotr xyz - opinia (2) miła obsługa dziewczyn które prowadzą samochody podstawiane na czas czyste... xyz przesympatyczna współpraca (1) Polecam tą Firmę bez cienia wątpliwości:) przesympatyczna współpraca. Żadnych... Kaśka Polecam (1) Polecam Maciek86 NAZWA MOWI SAMA ZA SIEBIE (1) JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z USLUGI.SAMOCHOD BYL OK WSZYSTKO NA CZAS ZADNYCH... ANDRZEJ bezproblemowo (1) Wypożyczalnia na wysokim poziomie,przystępne ceny,bezproblemowa i szybka... clown