Na ekipę Pana Krzysztofa czekałem blisko 8 miesięcy ale było warto! Usługa polegała na kompleksowym wykończeniu domu szeregowego w stanie deweloperskim, metraż 100m2 + adaptacja poddasza nieużytkowego 50m2.
Ekipa 4 osobowa uwijała się niesamowicie szybko i całość prac była gotowa już po 3 tygodniach! Jak się okazało ludzie p. Krzysztofa byli nie tylko szybcy ale i bardzo dokładni. Wybierając tę ekipę trzeba być odpowiednio przygotowanym, tzn. mieć już kupione wcześniej wszystkie materiały typu kafle, panele, drzwi wewnętrzne, itp. Reszta tzn. kleje, farby, fugi itp. p. Krzysztof kupował sam przedstawiając rzetelnie wszystkie rachunki. Mimo gotowego projektu wykończenia domu zdarzały się sytuacje gdzie trzeba było coś zmienić lub dopasować do zaistniałej sytuacji. I tutaj zawsze można było liczyć na fachową poradę. Z całego remontu jestem mega zadowolony, bo nie tylko szybko, fachowo ale też pozostawili czysto po zakończeniu prac a ja zmieściłem się w budżecie :) Całość rozliczona na koniec prac zgodnie z umową i na podstawie przedstawionych rachunków.
Wielokrotnie już z czystym sumieniem polecałem swoim znajomym ekipę p. Krzysztofa - bo warto!