Krystian - opinia (1) Witam, Pana Krzysztofa znalazłem przez portal trójmiasto.pl. Już przez... Krystian Aleksandra Sekura - opinia (1) Szybko, dokładnie, czysto, zgodnie z planem, podpowiadanie rozwiązań, na... Aleksandra Sekura Mateusz - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Domek 120m2 wykończony kompleksowo zgodnie z... Mateusz
Remont bez żadnych problemów (1) Znalazłam Pana Krzysztofa w internecie. Rezerwowałam 9 miesięcy przed... Magda Rzetelnie, fachowo, na czas (1) Pan Krzysztof i jego ekipa to wspaniali fachowcy. Podpisuje się pod... Żaneta Solidnosc,fachowosc ,uczciwosc (1) Bardzo polecam - Firma PKrzysztofa wykonczyla moje mieszkanie ze stanu... Mirka Dobrze że są jeszcze prawdziwi fachowcy (1) To moja 2 realizacja z Panem Krzysztofem. A 1 raz trafiłam z interentu. A... Justyna Niezadowolony klient (1) Niedokładność - już w trakcie remontu ściany zaczęły pękać.Instalacja kabiny... niezadowolony klient Polecam (1) Usługa polegała na wykończeniu mieszkania ze stanu deweloperskiego. Wszystkie... Adam Gorąco polecam! (1) Na ekipę Pana Krzysztofa czekałem blisko 8 miesięcy ale było warto! Usługa... Wojtek Warto zaufać - solidna firma (1) Pan Krzysztof wraz ze swoją ekipą zakończyli u mnie właśnie wykańczanie... Ewa Super polecam (1) Pana Krzysztofa znaleźliśmy przez internet sugerując się opiniami i opłacało... Kasia i Bartosz PEŁEN PROFESJONALIZM (2) Zdecydowanie polecam Pana Krzysztofa i jego ekipę. Moje mieszkanie (stan... Joanna Godny polecenia (1) Bardzo dobry fachowiec, solidna ekipa. Prace wykonane terminowo. Wykonawstwo... Janusz Świetna ekipa! (1) Pan Krzysztof wraz ze swoją ekipą wykonywał u nas prace polegające na... Eliza i Marcin Doświadczenie, profesjonalizm, szybkość (1) .. tak w trzech słowach można skomentować Pana Krzysztofa i jego ekipę.... mr KAPITALNY REMONT DOMU- FIRMA GODNA ZAUFANIA (1) Na przełomie września i października bieżącego roku mieliśmy przyjemność... Krzysztof Polecam! (1) Polecamy serdecznie uslugi Pana Krzysztofa. Dostalismy jego kontakt przez... Ira i Oleksandr Nie ma lipy (1) Przed skorzystaniem z usług ekipy Pana Moskwy radzę dobrze się przyszykować.... ludojad Super jakość za rozsądną cenę (1) Bardzo dobry fachowiec, terminowo, profesjonalnie za niewygórowane pieniądze.... Paulina