Firma godna zaufania (1) Świetna, solidna firma, na której można polegać. Profesjonalizm w każdym... Agnieszka Justyna - opinia (1) Super wykonawca!!! Też polecam. Bardzo szybko, sprawnie wykończył nam... Justyna Mój najlepszy wybór (2) Zasugerowałam się opinią internautów. Same pozytywne opinie, czy to możliwe ?... Mariola
Serdecznie polecam :) (1) Przed wyborem firmy Pana Krzysztofa do wyremontowania naszego mieszkania... Iwona wykończenie mieszkania stan developerski (1) Polecam usługi Pana Krzysztofa, który kompleksowo wykonal wykonczenie... Maria ZE STANU DEWELOPERSKIEGO PO ZAMIESZKANIE (1) Wybraliśmy usługi Pana Krzysztofa czytając referencje internautów. Prace... Roman i Monika Leszek - opinia (1) Gorąco polecam usługi Pana Krzysztofa. Wykończenie mojego mieszkania ze stanu... Leszek POLECAM (1) Solidnie, szybko, dokładnie. Prace wykonane terminowo, ekipa bezproblemowa.... Kasia Remont (1) Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie. Mieszkanie wykończone w ustalonym... Paweł kapitalnie wykonany remont kapitalny (1) Właściwie mogę się tylko podpisać pod innymi opiniami. Pan Krzysztof jest... kasia The Best Man in Poland (1) Juz od pierwszego kontaktu widac, ze ma sie do czynienia z czlowiekiem... Gosia K Najlepszy Fachowiec w Polsce! (1) Pan Krzysztof przeprowadzał u nas remont generalny mieszkania 3 pokojowego.... Paweł i Karolina Weiner Opinia (1) Pan Krzysztof przeprowadzał u mnie remont łazienki, WC i kuchni. Jest osobą,... Iwona Bardzo staranny i uczciwy fachowiec (1) Niezmiernie mi miło wystawić pozytywną opinię panu Krzysztofowi. Wraz z jego... Ewa, os. Leszczynowe remont mieszkania w stanie developerskim Gdańsk POLECAM!!! (1) Pan Krzysztof remontował całe moje mieszkanie. Jest świetnym fachowcem, miły... Alina Wykończenie mieszkania w stanie developerkim w Sopocie. POLECAM !!! (1) Jestem pod wielkim wrażeniem kompleksowego wykończenia mojego mieszkania w... Violetta Pawłowska polecam (1) solidna firma, dobra jakość wykonania prac remontowych przez profesjonalnych... Joanna Kochanoiwska Remont całego mieszkania (1) Szczerze polecamy!!!Pan Krzysztof wykonał u nas kapitalny remont całego... Monika Remont łazienki (1) Pan Krzysztof wykonał remont łazienki ze stanu deweloperskiego. Jestem bardzo... Piotr REMONT KUCHNI (1) PAN KRZYSZTOF WYKONAŁ REMONT KUCHNI -PROFESJONALNIE ZAPLANOWAŁ ILOŚĆ... BEATA Z SUCHANINA