Warto zaufać - solidna firma (1) Pan Krzysztof wraz ze swoją ekipą zakończyli u mnie właśnie wykańczanie... Ewa Super polecam (1) Pana Krzysztofa znaleźliśmy przez internet sugerując się opiniami i opłacało... Kasia i Bartosz PEŁEN PROFESJONALIZM (2) Zdecydowanie polecam Pana Krzysztofa i jego ekipę. Moje mieszkanie (stan... Joanna
Godny polecenia (1) Bardzo dobry fachowiec, solidna ekipa. Prace wykonane terminowo. Wykonawstwo... Janusz Świetna ekipa! (1) Pan Krzysztof wraz ze swoją ekipą wykonywał u nas prace polegające na... Eliza i Marcin Doświadczenie, profesjonalizm, szybkość (1) .. tak w trzech słowach można skomentować Pana Krzysztofa i jego ekipę.... mr KAPITALNY REMONT DOMU- FIRMA GODNA ZAUFANIA (1) Na przełomie września i października bieżącego roku mieliśmy przyjemność... Krzysztof Polecam! (1) Polecamy serdecznie uslugi Pana Krzysztofa. Dostalismy jego kontakt przez... Ira i Oleksandr Nie ma lipy (1) Przed skorzystaniem z usług ekipy Pana Moskwy radzę dobrze się przyszykować.... ludojad Super jakość za rozsądną cenę (1) Bardzo dobry fachowiec, terminowo, profesjonalnie za niewygórowane pieniądze.... Paulina Najlepsza ekipa wykończeniowa! (1) Pan Krzysztof wykańczał nam 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na... Kasia Mieszkanie w Gdańsku, ul. Srebrniki (1) Pan Krzysztof Moskwa to bardzo dobry fachowiec. Wykonczenie 49 m2 mieszkania... Jadwiga Kuczewska Polecam (1) Szybko, czysto i bezproblemowo :) jestem bardzo zadowolony z usług P.Krzystofa karol Polecam ! (1) Z czystym sumieniem polecam Pana Krzysztofa. Wszystko zrobione bardzo... Natalia ekipa na piątkę! (1) Co tu dużo pisać, najlepszy fachowiec z jakim miałem do czynienia! Byłem... Mariusz Rewelacyjna ekipa! (1) Polecam usługi Pana Krzysztofa. Mieszkanie wykończone pod klucz, zgodnie z... Aga Polecam (1) Szukaliśmy firmy remontowej w internecie i natknęliśmy się na firmę Pana... Wojciech Jakość usług na wysokim poziomie - Polecam (1) Nie będę oryginalny - ja także jak większość innych osób korzystających z... Łukasz POLECAMY (1) Firmę Pana Krzysztofa wybraliśmy czytając pozytywne komentarze na temat... A & A Rewelacja (1) Szczerze polecamy usługi Pana Krzysztofa. Pełen profesjonalizm pod każdym... K&Ł